Avengers Assemble!
Üdv az oldalon! Smile Rengeteg a keresett karakter, és egyes canonok is gazdára várnak, ne maradj le róluk! Wink
Avengers Assemble!
Üdv az oldalon! Smile Rengeteg a keresett karakter, és egyes canonok is gazdára várnak, ne maradj le róluk! Wink
Avengers Assemble!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Avengers Assemble!

MARVEL Szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
The Staff
Sigyn
Tony
Most active topics
Játékostárs-kereső
Natasha és Jenny ajándékai
Nick Fury irodája
Jelenléti ív
Wanted
Tony & Evelyn ládikája
Vörös Tér
Sigyn kertje
Iroda
Hírek, újdonságok
Chat
Legutóbbi témák
» Trouble Life
Evelyn Ward Icon_minitime1Vas. Feb. 09 2014, 22:09 by Vendég

» Canonjaink
Evelyn Ward Icon_minitime1Pént. Jan. 31 2014, 00:39 by Sigyn

» Fallen From Grace
Evelyn Ward Icon_minitime1Hétf. Jan. 20 2014, 00:10 by Sigyn

» Zerilia bolygója
Evelyn Ward Icon_minitime1Kedd Dec. 10 2013, 05:00 by Vendég

» Clay Henderson
Evelyn Ward Icon_minitime1Vas. Dec. 08 2013, 08:20 by Clay Henderson

» Charles Xavier
Evelyn Ward Icon_minitime1Hétf. Dec. 02 2013, 16:01 by Charles Xavier

» A Bosszú Angyalai
Evelyn Ward Icon_minitime1Pént. Nov. 29 2013, 06:08 by Sigyn

» Thomas Enderson
Evelyn Ward Icon_minitime1Szer. Nov. 27 2013, 06:21 by Kathleen Rosengaard

» Pepper Potts
Evelyn Ward Icon_minitime1Hétf. Nov. 25 2013, 02:59 by Pepper Potts

Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (18 fő) Szer. Május 23 2018, 22:31-kor volt itt.
Kiemelt partnereink



 

 Evelyn Ward

Go down 
SzerzőÜzenet
Evelyn Ward
Gonosz
Gonosz
Evelyn Ward


Mottó : Ahova mész, ott leszel.
Hozzászólások száma : 37
Join date : 2013. May. 02.
Tartózkodási hely : New York

Evelyn Ward Empty
TémanyitásTárgy: Evelyn Ward   Evelyn Ward Icon_minitime1Csüt. Május 02 2013, 04:37

akta: WARD,
Evelyn


Kor: 24
Nem:
Születésnap: május/23
Magasság: 168 cm
Súly: 54 kg
Szemszín: kékeszöld
Hajszín: sötétbarna
Képességek: víz
Lakcím: New York
play by: Megan Fox


About myself


Alibi: Nos, azt hiszem, az elejéről kéne kezdenem. Azt mondják, a gonosz nem születik, hanem teremtődik. Egy kicsit vitatkoznék ezzel, mert a vérem elkerülhetetlenné tette, hogy gonosszá váljak, de azért az életem és a nevelésem is segített benne. De tényleg kezdem az elejéről.
24 évvel ezelőtt születtem Sam és Jay Avery első gyermekeként. Nyilván feltűnt, hogy a vezetéknevem nem ugyan az, mint nekik. Mindjárt erre is kitérek. Tehát, én voltam a szüleim első gyermeke, de nem az utolsó. Viszont az első csalódás is, miután három éves koromban kiderült, hogy igazán... különleges vagyok. Néha csak úgy spontán leestek a vizespoharak, a cumisüvegemről nem is beszélve, amit annyiszor vágtam neki a falnak a puszta gondolataimmal, hogy már nem is számolom. Amint rájöttem, mit is tudok, folyamatosan gyakoroltam, először az akváriumommal játszottam, forgattam a vizet, elvettem a halaktól, majd visszaadtam. Aztán a vízzel körülvett halak kicsiny testét is mozgatni tudtam, egyszer el is vetettem a sulykot, s a picuri élőlény kiszáradt. Amikor anyám meglátta, azt hittem, szívrohamot kap, vagy valami ilyesmit. Orvoshoz akart vitetni, de apám meggyőzte, hogy ne idegeskedjen, ugyanis éppen babát várt. Igen, egy újabb családtag érkezett, az én kishúgom, Gemma. Törődtem vele, és fontos volt nekem, így próbáltam nem gyakorolni az erőmet, nem akartam, hogy anyáék diliházba dugjanak, és elveszítsem őt. Bírtam és hat éves koromig, de aztán kísértésbe estem, egy meleg, nyári nap volt. Ment a locsoló, mindenfelé vízcseppek röpködtek, én pedig meg akartam tudni, hogy még mindig képes vagyok-e befolyásolni, vagy az egészet csak kitaláltam gyerekfejjel. A locsolóra koncentráltam, ami erősebben kezdte ontani magából a vizet, majd megmozdult, és a cső felemelkedett. Ijedtemben el is engedtem, keményen érkezett a földnek. Egy közelben lévő macska éppen nyávogott egy nagyot, mert tele lett vízzel, nekem pedig eszembe jutott, mi is történt anno a kis aranyhallal... Ismét fókuszáltam, de ezúttal a macskára, majd elképzeltem, ahogyan felemelkedik. És valóban meg is tette, a macska össze vissza kapálózott, engem pedig eltöltött az adrenalin, éreztem, hogy hatalmam van, és még többet akartam. Gondolatban elszívtam a nedvességet a macskától, láttam, ahogy a szemem előtt aszódik össze a teste. Amikor már nem mozgott, leejtettem a földre, majd sikoltást hallottam. Anyám és a húgom álltak mögöttem, anyám sikoltott. Ijedten tekintettem rá, majd hátat fordítottam nekik, és elkezdtem rohanni. Nem tudom, hogy bárki követett-e, de nem álltam meg, míg úgy nem éreztem, biztonságban vagyok. Nem élhetek egy olyan családban, ahol elítélnek.
Ekkor találkoztam Markkal, aki megértett engem. Azonnal érezte a belőlem áradó erőt, magához vett, és segített tökélyre fejleszteni. Évekig voltam nála, hat éves koromtól huszonnégyig, ezalatt mindent megtanultam. Úgy irányítottam a vizeket, tengereket, óceánokat, mintha csak egy számítógépes játék lenne. Úgy szárítottam ki az embereket, mintha csak szivacsok lennének, amikből egyetlen csavarással minden csepp vizet kipréselek. És ahogy belőlük elszívtam a nedvességet, én úgy erősödtem.
Amikor készen álltam rá, Mark buzdítására felkerestem a szüleimet, hogy lássák, mi lett belőlem. Tudomást szereztem arról, hogy a húgomnak is különleges képessége van, és emiatt be is zárták. Hát persze, ezek az én szüleim... Nem tehetek róla, elvesztettem a kontrollt önmagam felett, és olyat tettem, amit megbántam. Jó, talán annyira nem. Ha valakinek elmondanám, hogy megöltem a saját szüleimet, az valószínűleg visítva elrohanna, vagy őrültnek nevezne. Talán az is vagyok, de megkönnyebbülés volt látni az összeaszott testüket a padlón. Végre meglátták, mit tettek a lányukkal, és talán ők megbánták, hogy nem törődtek a különlegességemmel. Most látták meg a kárát.
Indíték: Nos, mit is mondhatnék? Csak rám kell nézni, csak a szemembe kell tekinteni, és az ember máris meglátja az eredendő gonoszságot. Vagy ha nem, majd megmutatom. Ha volt is bennem valamennyi jóság a születésemkor, már semmi nem maradt belőle, de nincs is szükségem rá. A jóság gyengeség, én pedig erős vagyok, és az is leszek.
Kapcsolata a S.H.I.E.L.D-el: Evil

Családja: mind halottak
Gemma Avery; hősnő
Ismert előfordulási helyei: klubok, bárok, bármilyen hely, ahol pusztítani lehet
Háttér: Gimnázium, Főiskola (közgazdaságtan)
Előzőleg elkövetett bűncselekmények: Emberölés, állatkínzás.


Text by Sigyn, Coded by Gemma A.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Evelyn Ward Empty
TémanyitásTárgy: Re: Evelyn Ward   Evelyn Ward Icon_minitime1Csüt. Május 02 2013, 06:29

Elfogadva!
Mocskos gyilkos... Gondoltál az öcsénkre, amikor megölted a szüleinket? Nem. Látszik is a leírásodon; pontosan eltaláltad a saját jellemedet. Ami az előtörténetedet illeti... Igaz minden szava, bár abban kételkedek, hogy kedveltél. Jól fogalmazol, erre nincsen mentség, élveztem az életed olvasását, hiszen alig meséltek rólad. Most már nem csak én vagyok a család egyetlen fekete báránya.
Vissza az elejére Go down
 
Evelyn Ward
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Tony & Evelyn
» Tony & Evelyn ládikája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Avengers Assemble! :: Kezdetek... :: Karakteralkotás :: Elfogadott karakterlapok :: Gonoszok-
Ugrás: