Avengers Assemble!
Üdv az oldalon! Smile Rengeteg a keresett karakter, és egyes canonok is gazdára várnak, ne maradj le róluk! Wink
Avengers Assemble!
Üdv az oldalon! Smile Rengeteg a keresett karakter, és egyes canonok is gazdára várnak, ne maradj le róluk! Wink
Avengers Assemble!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Avengers Assemble!

MARVEL Szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
The Staff
Sigyn
Tony
Most active topics
Játékostárs-kereső
Natasha és Jenny ajándékai
Nick Fury irodája
Jelenléti ív
Wanted
Tony & Evelyn ládikája
Vörös Tér
Sigyn kertje
Iroda
Hírek, újdonságok
Chat
Legutóbbi témák
» Trouble Life
Vörös Tér Icon_minitime1Vas. Feb. 09 2014, 22:09 by Vendég

» Canonjaink
Vörös Tér Icon_minitime1Pént. Jan. 31 2014, 00:39 by Sigyn

» Fallen From Grace
Vörös Tér Icon_minitime1Hétf. Jan. 20 2014, 00:10 by Sigyn

» Zerilia bolygója
Vörös Tér Icon_minitime1Kedd Dec. 10 2013, 05:00 by Vendég

» Clay Henderson
Vörös Tér Icon_minitime1Vas. Dec. 08 2013, 08:20 by Clay Henderson

» Charles Xavier
Vörös Tér Icon_minitime1Hétf. Dec. 02 2013, 16:01 by Charles Xavier

» A Bosszú Angyalai
Vörös Tér Icon_minitime1Pént. Nov. 29 2013, 06:08 by Sigyn

» Thomas Enderson
Vörös Tér Icon_minitime1Szer. Nov. 27 2013, 06:21 by Kathleen Rosengaard

» Pepper Potts
Vörös Tér Icon_minitime1Hétf. Nov. 25 2013, 02:59 by Pepper Potts

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (18 fő) Szer. Május 23 2018, 22:31-kor volt itt.
Kiemelt partnereink



 

 Vörös Tér

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Sigyn
Gonosz
Gonosz
Sigyn


Mottó : I'm Sigyn of Vanaheim and I'm burdened with glorious Loki.
Hozzászólások száma : 54
Join date : 2013. Apr. 14.
Tartózkodási hely : Vanaheim

Vörös Tér Empty
TémanyitásTárgy: Vörös Tér   Vörös Tér Icon_minitime1Kedd Ápr. 30 2013, 08:32






Midgard. Ó, ez az átkozott világ... Ráadásul elkövettem azt a hatalmas baklövést, hogy hallgattam apámra és idejöttem először. Bár ő is csak rábökött a térképen erre a városra, majd erre a helyre, így kötöttem ki végül is itt. Förtelmesen hideg van... Legalábbis ahhoz képest a kedves éghajlathoz képest amihez én szokva vagyok. Ez a város, noha nagy, semmiben sem hasonlítható Vanaheim buja, virágos környezetéhez. De nagy! Ami viszont abból a szempontból jó, hogy van itt hódolásra és szolgálásra alkalmas lakos. Ráadásul itt nem hemzsegnek azok a Bosszúállók... Fintorba rándul az orrom, egyidőben a cipőm sarkának egy kis koppanásával. Ha már lejöttem ide, akkor a minimum egy alkalomhoz illő öltözet. Fehér magassarkú, fehér harisnya, fodros fekete ruha és egy szintén fehér kabátka. Anyám azt mondaná, hogy rangomnak majdnem méltóan sikerült felöltöznöm. De csak majdnem.



Előre bememorizáltam mindent, felkészültem. Amióta a férjem vereséget szenvedett, azóta telik ezzel az éjjelem és a nappalom. De nem csak a halandók világa szerepel a terveim között. Azt akinek hűségesküt tettem, neki is ki kell jutnia a cellájából. Hát ki más segítene neki, mint én? Előzőleg csúnyán Vanaheimben rekedtem, de most már szabaddá vált előttem is az út. Csak figyeljetek alantasok... Csak figyeljetek.

Az öltözékem álcája alatt rejlik az igazság. A mágián felül ott vannak a képességeim vanírként, amik ugyanolyanok szinte mint az asgardiaké. Csak mi fogékonyabbak vagyunk a mágiára. Én viszont szokatlanul apró vagyok. Elvégre... apám törpe.



Nos hát... Van itt egy kis dolgom. Előveszek egy moszkvai metrótérképet, majd tanulmányozom egy picit, gondterhelt ábrázatot vágva. Felpillantva viszont látom, hogy tőlem nem messze halad egy vállig érő, sötétvörös hajú nő. Odarohanok hozzá és bájos mosolyt villantok rá.
- Bocsásson meg... Meg tudná mondani, hogy ennek a metróvonalnak a megállója milyen messzire van és merre? - emelem rá zöldeskék szemeim miközben tiszta, irodalmi oroszul szólok hozzá. El kell jutnom a 3-as vonalon keresztül az Arbatszkaja megállóhoz, ahol találkozom egy régen idekeveredett törpével. Sürget az idő, Lokinak ki kell szabadulnia.






Vissza az elejére Go down
Natasha Romanoff
Bosszúálló
Bosszúálló
Natasha Romanoff


Mottó : .:Born to be wild:.
Hozzászólások száma : 15
Join date : 2013. Apr. 28.
Age : 39

Vörös Tér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vörös Tér   Vörös Tér Icon_minitime1Szer. Május 01 2013, 00:41

Moszkva. Tavasz. Az időjárást, ha kényszerítenénk sem árulkodna erről, bár ez itt megszokottnak számít. Minden kicsit hidegebb a szokásosnál. Szerencsére az oroszok bírják, ha kicsit hűvösebb az idő. Ha pedig nem, akkor legurítanak valamit, amitől máris jobban érzik magukat, és nem az lesz a legfőbb gondjuk, hogy éppen milyen az időjárás. Én sem ezzel foglalkoztam leginkább. Volt ennél egy fontosabb feladatom. Információt kellett szereznem egy dúsgazdag orosz iparmágnásról, aki nem is olyan ártatlan, mint amilyennek mutatja magát. Embereket bérel fel, hogy a vetélytársaival végezzen. Laza a fickó, azt hitte, semmi sem jelentet akadályt számára, de valószínűleg nem számított arra, hogy engem ráállítanak erre az ügyre. Vagy, hogy egyáltalán akárkit ráállítanak erre az ügyre. Próbálta minél nagyobb titokban tartani az egészet, ami sikerült neki. Majdnem sikerült neki. Senkinek sem tűnt fel, hogy nem olyan ártatlan az ürge, amilyennek mutatja magát. Persze, akik a rosszfiúk iktatására vannak képezve, azoknak egyből feltűnik az ilyen. Valószínűleg nem is fogja már sokáig húzni az illetékes. Véletlen nem egy vetélytársával fognak végezni, aki tisztességesen viszi a cégét, hanem vele. Meglepetésként fogja érni, az biztos. Szeretek ilyenfajta meglepetést okozni az embereknek, akik megérdemlik.

Éppen a metróhoz siettem, amikor megállított egy igen apró termetű szőke hölgyemény. Nem idevalósinak tűnt. Kérdése megerősítette bennem a tudatot, hogy most járhat itt valószínűleg először.
-Jöjjön, úgyis arrafelé tartok én is - mosolyodtam el, majd elindultam a metróhoz, miközben hátranéztem, hogy követ-e a hölgyike. - Ha szabad megkérdeznem, egy ilyen apró hölgy miért kóvályog ekkora városban egyedül? Sok itt a veszélyes alak - magyaráztam mosolyogva, miközben figyeltem az utat. Igaz, nagyjából csukott eszemmel is képes lettem volna odatalálni a metróhoz. Ismertem Moszkvát, mint a tenyeremet. Végül is...orosz vagyok, vagy mi.
to: sigyn
by stel
Vissza az elejére Go down
Sigyn
Gonosz
Gonosz
Sigyn


Mottó : I'm Sigyn of Vanaheim and I'm burdened with glorious Loki.
Hozzászólások száma : 54
Join date : 2013. Apr. 14.
Tartózkodási hely : Vanaheim

Vörös Tér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vörös Tér   Vörös Tér Icon_minitime1Szer. Május 01 2013, 08:48




Az elmúlt öt percben kétszer fordult meg a fejemben, hogy lehet meg kellene próbálnom azt a híres orosz vodkát. Egyszer csíptem be egész életem során, a mennyegzőm után a lakodalmon. Nos... Amennyire emlékszem belőle, abba a mai napig belepirulok, de a külső megfigyelők elmondásai alapján sem kellett Lokinak kétszer kérnie, hogy ágyba vihessen engem... De megmondták azt is, hogy nem éppen kínok között adtam neki az ártatlanságom.
Mondhatnám magamról, hogy teli vagyok helyes kis meglepetésekkel. Odin sem gondolhatta volna, hogy egy hajdani szabotőr, renegát törpéhez fogok rohanni, aki itt nyitott antikváriumot. Főleg nem azt, hogy robbanószerért jövök majd. De ez a törpe, Ivaldi egy fia. Nagyon érti a dolgát, pokoli jó vájár volt, zseniális a varázslataiban és a munkáiban.

Megállítom a nőt, aki szerencsére nem hajt el engem. Bájos mosollyal húzom fel picit a vállaim, amitől úgy nézhetek ki, mint aki lenyelte örömében a napot és süti.
- Nagyon hálás vagyok! - rebegem neki, majd fürgén követni kezdem. Közben érdeklődő pillantással nézelődöm, hogy minél többet jegyezzek meg a környezetből. Hogy lehetett az, hogy a semmiből ennyi ember lett? Évezredekkel ezelőtt még sehol sem voltak szinte... Mára meg? Üvegpaloták, monstre építmények és szobrok, melyekkel civilizációjukat hirdetik. Komolyan, célkeresztet rajzolnak a tulajdon fejükre. Rámosolygom a nőre, aki vezet engem.
- Nos, az igazat megvallva a nagyanyámhoz jöttem Komszomolszk-na-Amure-ból. De lehet, hogy ha bátor leszek elmegyek az opera szereplőválogatására. - szinte ragyogok az utolsó mondatra, mintha titkon az álmaim jöttem volna valóra váltani és nem a kitalált nagyanyám látogatnám.
- Veszélyes alakok... Hallottam, hogy veszélyes a város, de reméltem, hogy nem olyan rémisztő, mint amilyennek lefestik... - követem közben a metró felé, az arcát fürkészve.
Vissza az elejére Go down
Natasha Romanoff
Bosszúálló
Bosszúálló
Natasha Romanoff


Mottó : .:Born to be wild:.
Hozzászólások száma : 15
Join date : 2013. Apr. 28.
Age : 39

Vörös Tér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vörös Tér   Vörös Tér Icon_minitime1Pént. Május 03 2013, 06:57

A váratlan, ám annál apróbb idegen, kedvesnek és közvetlennek tűnt. Mosolyfakasztóan közvetlen volt szinte. Nem igazán szoktam ehhez hozzá, főleg nem munka közben, de nem kell sietnem szerencsére. Nem tudom, hogy egy ilyen nagy városban, ráadásul ilyen veszélyes nagy városban miért kószál egy ilyen kis teremtés, de igazán nem is volt az én dolgom. Persze, azért kíváncsi voltam, de mások magánügyei nem tartoznak rám. Ahogy az én magánügyeim sem tartoznak másra.

Mikor elindultunk a metró felé, automatikusan a vállam fölött pillantottam hátra, de olyan aprócska volt a hölgyemény, hogy inkább lefelé kellett néznem. Nem diktáltam túl nagy tempót, mert nem tudtam, hogy mennyire tud vagy nem tud lépést tartani azokkal a kis lábakkal, de ahogy elnéztem, nem egy elveszett kislánynak tűnt, ami ezen a helyen nem egy hátrány.
Hamar leértünk a metróhoz, nem kellett túl sokat sétálni, de természetesen várni...na azt kellett.
Hallgattam a meséjét, ami szerint a nagymamájához jött látogatóba, nem is olyan közelről.

-Nem kis út vezet a kedves nagymamához - nyugtáztam egy mosoly kíséretében, majd rápillantottam az órára, ami azt jelezte, hogy még nagyjából három perünk van a szerelvény érkezéséig. Azon, hogy lehet, hogy elmegy az operába, csak jót mosolyogtam. Sosem szerettem az operát. Nem nekem való. Túl…másvilági. Nem bírnék ki egy előadást önszántamból végigülni. Ha mondjuk valami munka során kell ezt megtennem, akkor összeszorítom a fogam és kibírom valahogy, de önszántamból…sosem. Nem vagyok ennyire mazochista.
Ha hallott róla, hogy veszélyes város, akkor én a helyében nem kóborolnék itt egyedül. Még valahonnan előbukkan egy rossz alak, aztán lesz ott nemulass.

Hamar megérkezett a metró, amin szokás szerint heringparti volt. Sebaj. Megvártam, amíg a tömeg leszáll, majd előreengedtem a kis idegent, utána én is felszálltam, majd a nép is utánunk tömörült.

-Egyébként kihez van szerencsém? – tettem fel kérdésemet, miközben kapaszkodó után kutattam.
to: sigyn
by stel
Vissza az elejére Go down
Sigyn
Gonosz
Gonosz
Sigyn


Mottó : I'm Sigyn of Vanaheim and I'm burdened with glorious Loki.
Hozzászólások száma : 54
Join date : 2013. Apr. 14.
Tartózkodási hely : Vanaheim

Vörös Tér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vörös Tér   Vörös Tér Icon_minitime1Pént. Május 03 2013, 08:00




Úgy tűnik, hogy a férjemnek sikerült elég jól a maga színészi képességeit átadnia nekem. Ó vajon, a vörös halandó sejti egyáltalán, hogy nem vagyon én olyan beszédes és bájos valójában amilyennek lát most engem? A féloldalas titkokat a legnehezebb átlátni, mivel régen én is ilyen kis ártatlan voltam. Ez hozta a fejemre a bajokat elsősorban. Akkor megtanultam, hogy muszáj lesz keményebben lennem. Nos, mostanra már lehet túlzásba is vittem, de egy kicsit újra leány lehetek. Romlatlan, mint egy gyermek és tiszta mint a hó.

Ahogy hátrapillant rám a nő, úgy villantok rá szinte automatikusan egy kis vigyort, hogy "ne aggódj, itt vagyok, nem vesztem el!". Olyan lehetek, mint egy nagyobb testvére után igyekvő húg, aki meg akarja mutatni, hogy igenis tud ő is olyan gyors lenni. De persze én sokkal felsőbbrendű vagyok ennél a halandó fruskánál és amúgy is jobb vagyok mind az öt idősebb testvéremnél.
A metró szerencsére közel volt, de pár esztendeje mondta Heimdall, hogy a moszkvainak napjának jelentős részét okozza a metró miatti dohogási kényszerek. Már látom miért, azt hiszem. Van még pár percünk. Addig fecsegek neki, mint egy madárka a kis agyszüleményemről.

- Jaj, ne is mondja, ráadásul bedöglött a vonatszerelvény a semmi kellős közepén... Már értem miért nem jön ide Moszkvába édesanyám látogatóba. - heherészek egy kicsit azon, hogy igen nagy táv a Moszkva - Komszomolszk-na-Amure. Na igen... De ezzel a várossal, hihetőnek tűnik, az aranyos vidéki lány fedősztorim.
Megmosolyogja az operás dolgot, amire csak ez zavartnak szánt mosolyt villantok rá. Mintha nem lennék elég bátor, csak csacska. Körülnézek egy pillanatra közben miféle alakok vannak itt. Mindenhol silány halandók, akik azt hiszik, hogy az milyen jó, hogy ócsárolhatnak valamit. Nem tudnak ezek semmit. Uralkodni kell felettük...

Beszállok a kissé kellemetlen konzervdobozba, majd nyüszögve próbálom magam elhelyezni úgy, hogy elférjek.
- Ó, hát milyen illetlen vagyok! Marina Fyodorov volnék, kedves... - beharapott ajakkal várom a bemutatkozását.
Vissza az elejére Go down
Natasha Romanoff
Bosszúálló
Bosszúálló
Natasha Romanoff


Mottó : .:Born to be wild:.
Hozzászólások száma : 15
Join date : 2013. Apr. 28.
Age : 39

Vörös Tér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vörös Tér   Vörös Tér Icon_minitime1Hétf. Május 06 2013, 09:45

Nem voltam hozzászokva, hogy idegeneket vezessek akárhová is. Általában a munkámra szoktam koncentrálni. Ha szabadidőm lenne, akkor is mindig van mit tenni. Nem voltam én ehhez hozzászokva és ilyen szempontból nem is voltam talán a legjobb társaság. Azokkal tudok csak beszélgetni igazából, akiket ismerek, de velük szemben is eléggé zárkózott tudok lenni néha. Talán Clint az egyetlen, akinek őszintén tudok beszélni bármiről és az ő társaságában nem érzem magam feszélyezve semmilyen témánál. Tud a múltamról is és azzal együtt elfogad. Nem tudom, hogy más erre képes lenne-e olyan szinten, amennyire ezt ő teszi. Igazság szerint ő is meglepett ezzel. Nem mertem volna olyat gondolni, hogy akárki is így viselkedjen velem azok után, amiket régen tettem.

Az apró hölgyike szorgosan lépkedett mögöttem. Amilyen pici volt, annyira határozottnak tűnt. Tudta, hogy hova akar eljutni, csak azt nem, hogy merre kell menni, Legalább nem valami kis elveszett lélekkel volt dolgom. Azoktól néha meg tudok őrülni.

-Hát - kuncogtam fel halkan -, a tömegközlekedésen még lenne mit javítanunk - mondtam a mellettem álldogáló szőkeségre tekintve, majd ismét a számlálóra néztem, ami a metró érkezésének idejét jelezte.
Sosem tartoztam a legtürelmesebbek közé, még régen sem. Mindig is szerettem, ha gyorsan történnek az események, ha pörög az élet, ha van mit csinálni, főleg, ha van értelme. Toporzékolni azért nem kezdtem, hogy jöjjön már a metró, de örültem volna, ha minél hamarabb érkezik.

Türelmetlenségemnek hamar véget vetett a közelgő szerelvény zaja. A legkevésbé sem volt komfortosnak mondható, de itt Moszkvában ez a megszokott. Az emberek nem a luxusra és a csillogásra törekednek, hanem a mindennapi rutin elvégzésére, az életben maradásra, ha meg az ivásra. Az hozzátartozik egy vérbeli orosz estéjéhez.

Miután elárulta a nevét, elmosolyodtam, s ezalatt elgondolkodtam, hogy melyik álnevemen is mutatkozzam be.

-Natalie Rushman - mosolyogtam Marina-ra. Ez az álnév még Tony Stark-nál is bevált, bár, ha most hallotta volna, hogy úgy mutatkozom be másnak, mint anno neki tettem, biztos jót nevetne a maga megszokott stílusában. Nem hangzik oroszosan, de legalább nem tudja meg, hogy ki vagyok igazából. Sosem lehet tudni, hogy éppen kivel állok szóba az utcán. Manapság már szinte senkiben sem lehet bízni...
to: sigyn
by stel
Vissza az elejére Go down
Sigyn
Gonosz
Gonosz
Sigyn


Mottó : I'm Sigyn of Vanaheim and I'm burdened with glorious Loki.
Hozzászólások száma : 54
Join date : 2013. Apr. 14.
Tartózkodási hely : Vanaheim

Vörös Tér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vörös Tér   Vörös Tér Icon_minitime1Csüt. Május 23 2013, 23:38




A gondjaink mindig változatosak, még nekünk is vaníroknak. Az ászok más tésztáknak tűnnek a szememben. Nekik a lakomázás és a tivornyázás valamint a hadakozás, sokszor nagyobb örömet jelent, mint a gondolkodás. Sokuk szerintem képtelen is gondolkodni. Például a sógorom. Ő kimondottan ostoba lény. Infantilis és végtelenül naiv. Bár ez az emberiség legnagyobb részére is ráhúzható jelzőcsoport.
Különös, hogy mára benőtt a fejem lágya, hogy a mostani kis színjátékomban alakított fruskából méltó felesége lettem hitvesemnek. Mert méltó vagyok.

Büszkén, fürgén követem a halandót, tudom, hogy mennyire vágyhat egy szintén erősebb jellemű nő. Már persze az ő mértékükkel mérve erősebb. A kutatásaim is azt mutatják, hogy az oroszok körében a nők sokkal határozottabbak, mint mondjuk bárhol a környéken. Így lehetek végre bájos és talpraesett.

- Az biztos! Haza biztos nem vonattal megyek. - nevetek egy kicsit, majd rámosolygok, ahogy rámtekint. A számlálón ugyan kevés az idő ami az érkezésig van hátra, de nekem így is túlon túl soknak tűnik. Hozzászoktam már régen, hogy nem kell sokat várnom, de az utóbbi időben főként csak vártam és vártam és megint csak vártam. Undok elfoglaltság. De ennek hamarosan vége...

Most éppen a metró érkezik, hogy véget vessen az aktuális várakozásunknak. Nem szép, nem kényelmes, sokkal inkább funkcionális darab. Az oroszok igen puritánnak tűnnek a hétköznapjaikban. Bár hallottam, hogy vannak ezek az oligarchák, akik hatalmas járművekkel és valóságos palotákkal rendelkeznek. De amit itt lent a köznépnél látni, az ostobán egyszerű. De a célokat csak így lehet elérni - a rövidebb úton.

- Natalie! Igazán örvendek. Nagyon jól beszéli az oroszt... - sandítok rá, mintha én annyira ruszki lennék. De a Natalie Rushman név nem vall arra, hogy idevalósi lenne, hacsak nem felvette ezt a nevet. A másik opció is ott bújkál viszont az elmém sötét kis hátsó zugában. De ha ő is blöfföl, akkor mókás lehet a helyzetünk. Én is annyira vagyok Marina, mint ember. Nézelődöm a szerelvényben picit, az egyik ülésen egy részeg fickó horkol, szinte látni az alkohol gőzét, ahogy kitávozik belőle.
- Valakinek mámoros napja van úgy látom... - kuncogok kicsit, majd rásandítok Nataliera. Ő tudja elvégre, hogy melyik lesz majd a mi megállónk...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Vörös Tér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vörös Tér   Vörös Tér Icon_minitime1

Vissza az elejére Go down
 
Vörös Tér
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Avengers Assemble! :: Moszkva-
Ugrás: