Avengers Assemble!
Üdv az oldalon! Smile Rengeteg a keresett karakter, és egyes canonok is gazdára várnak, ne maradj le róluk! Wink
Avengers Assemble!
Üdv az oldalon! Smile Rengeteg a keresett karakter, és egyes canonok is gazdára várnak, ne maradj le róluk! Wink
Avengers Assemble!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Avengers Assemble!

MARVEL Szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
The Staff
Sigyn
Tony
Most active topics
Játékostárs-kereső
Natasha és Jenny ajándékai
Nick Fury irodája
Jelenléti ív
Wanted
Tony & Evelyn ládikája
Vörös Tér
Sigyn kertje
Iroda
Hírek, újdonságok
Chat
Legutóbbi témák
» Trouble Life
Iroda Icon_minitime1Vas. Feb. 09 2014, 22:09 by Vendég

» Canonjaink
Iroda Icon_minitime1Pént. Jan. 31 2014, 00:39 by Sigyn

» Fallen From Grace
Iroda Icon_minitime1Hétf. Jan. 20 2014, 00:10 by Sigyn

» Zerilia bolygója
Iroda Icon_minitime1Kedd Dec. 10 2013, 05:00 by Vendég

» Clay Henderson
Iroda Icon_minitime1Vas. Dec. 08 2013, 08:20 by Clay Henderson

» Charles Xavier
Iroda Icon_minitime1Hétf. Dec. 02 2013, 16:01 by Charles Xavier

» A Bosszú Angyalai
Iroda Icon_minitime1Pént. Nov. 29 2013, 06:08 by Sigyn

» Thomas Enderson
Iroda Icon_minitime1Szer. Nov. 27 2013, 06:21 by Kathleen Rosengaard

» Pepper Potts
Iroda Icon_minitime1Hétf. Nov. 25 2013, 02:59 by Pepper Potts

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (18 fő) Szer. Május 23 2018, 22:31-kor volt itt.
Kiemelt partnereink



 

 Iroda

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Natasha Romanoff
Bosszúálló
Bosszúálló
Natasha Romanoff


Mottó : .:Born to be wild:.
Hozzászólások száma : 15
Join date : 2013. Apr. 28.
Age : 39

Iroda Empty
TémanyitásTárgy: Iroda   Iroda Icon_minitime1Szer. Május 01 2013, 02:42



Clint + Natasha


Nem mondom, hogy könnyű menet volt, de csak felülkerekedtünk a gazemberen. Közös erővel mentünk, láttunk, győztünk. Mindig is jó csapat voltunk. Megvan köztünk az összhang, ami ehhez szükséges. Sőt, talán ő volt az az ember, akit a legközelebb engedtem magamhoz. Tulajdonképpen neki köszönhető, hogy még életben vagyok. Elintézhetett volna. De nem tette, amiért életem végéig hálás leszek neki. Ha ő nem lenne, most valószínűleg alulról szagolnám az ibolyát. Sőt, egészen biztosan. Neki köszönhetően lettem újra önmagam, rádöbbentem, hogy miket tettem és igyekszem jóvátenni. Tudom, sok van a rovásomon, de már megváltoztam. Már nem ugyanaz a KGB-s gyilkológép vagyok, aki voltam. Bizalmat szavaztak nekem, amivel semmi pénzért nem élnék vissza. Jobb ember lettem. Az olyanoktól tisztítom meg a várost, amilyen én magam is voltam. Néha elgondolkodom azon, hogy mi lenne, ha még mindig olyan lennék, de igyekszem az ilyen gondolatokat elhessegetni. Már nem vagyok olyan és ez a lényeg.
A változatosság kedvéért újabb rosszfiú tűnt fel, akit ki kellett iktatni, hogy a város nyugodtabb életet élhessen. Nem is volt kérdéses, hogy kit állítanak az ügyre. Igazából örültem. Nem is annak, hogy megint bevetésre kellett menni, hanem, hogy ott lesz Clint. Jajj, az érzelgős gondolatok. Már, amennyi érzelgősség maradt bennem az évek során. Nem sok, de az általában a Clint-tel kapcsolatos gondolataimban ki is szokott merülni. Hozzám képest még az is sok.
A jó csapatmunkának köszönhető, hogy viszonylag hamar elintéztük az ügyet. A bázisra visszaérve fújtam kettőt, aztán gyorsan megírtam a jelentést. Sosem szerettem sokáig húzni a papírmunkát, nem szerettem az asztal mögött ülni és körmölni. Sokkal jobban szerettem cselekedni. Ez olyan jelentéktelennek munkának tűnt, ami nem nekem való és soha nem is lesz hozzám illő. Számomra ez unalmas, de sajnos szükséges.
Gyorsan megírtam azt a fránya jelentést, leadtam Fury-nak, majd végre pihenhettem egy kicsit. Lecsatoltam a pisztolytáskámat, ledobtam az asztalra, én pedig lehuppantam egy székre és Clint felé fordultam.
-Papírmunka iktatva – mosolyogtam rá, majd hátradöntöttem fejemet és becsuktam néhány pillanatra ellazítva magamat és mindent kiürítve a fejemből. Egy sikeres akció után mindig jól jön egy kis relax.


Vissza az elejére Go down
Clint Barton
Bosszúálló
Bosszúálló
Clint Barton


Hozzászólások száma : 6
Join date : 2013. Apr. 29.
Tartózkodási hely : A tetőn.

Iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iroda   Iroda Icon_minitime1Vas. Május 05 2013, 06:02

Azért már reméltem, hogy kapunk egy-két szabadnapot. Na, nem mintha nem szerettem volna a munkámat, de mostanában elég sűrűn küldözgetnek minket mindenhova,és az én türelmem is felmondja nem is olyan sokára a szolgálatot. Viszont ez a küldetés sem hozott ki a sodromból, akkor lehet, hogy tényleg nem jött még el a mélypont. Tehát az nem is érdekes, az ilyenekkel majd foglalkozok később. Ami most foglalkoztat az inkább az, hogy legközelebb nekem kell megírnom a jelentést, ám majd akkor is találok ki valami kifogást, esetleg szépen nézek. Én sem szeretem, Nat se, de valahogy mindig ő írja. Én inkább a tetőn tölteném minden percem, ott jó nekem.
- Talán majd legközelebb én írom. - jelent meg az arcomon egy vigyor. Mire én egy papírt is megírok...sárga hó hullik az égből,de minimum kék.
- Tehát mondott valami érdekes a főnök vagy csak a szokásosat? - kérdeztem érdeklődve, ha megint munkába küld elbújok...úgysem találna meg, túl jó vagyok a rejtőzésben.
- Egyébként meg Nat, öltözz át civil ruhába, nem akarok itt maradni. Te se megyünk egyet sétálni. Mondjuk a tetőre is mehetnénk,de az csak az én helyem. - toltam ki magam alól a széket, s nyújtottam a kezem, hogy a társamat is talpra segítsem.
- Jobb lesz egy kicsit kint..aztán, ha meg szükség van ránk Fury elér minket, viszont remélem ,hogy nem kellünk neki.-
Vissza az elejére Go down
Natasha Romanoff
Bosszúálló
Bosszúálló
Natasha Romanoff


Mottó : .:Born to be wild:.
Hozzászólások száma : 15
Join date : 2013. Apr. 28.
Age : 39

Iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iroda   Iroda Icon_minitime1Hétf. Május 06 2013, 12:22



Clint + Natasha


Clint-re sandítottam, miközben mondta, hogy talán legközelebb ő írja a jelentést. Eközben megjelent egy vigyor az arcán. Az a vigyor, amit mindig is úgy imádtam és mindig is olyan jellemző volt rá. Jól állt neki, kétségtelen, és szerettem is, ha mosolyog. Olyankor mindig kicsit más oldalát is láttam, nem csak azt, amit bevetésen szokott mutatni. Nem csak a kemény hőst láttam, hanem egy embert, aki igen is ugyanolyan, mint a többi kint mászkáló civil. Semmivel sem vagyunk különbek. Nekik irodai munkájuk van, vagy üzletet vezetnek, nekünk pedig ez a munkánk. Olyan, mint másnak takarítani vagy árukat címkézni. Nekünk ez a megszokott.
-Biztos, hogy te írod a következőt - kacsintottam rá, majd figyelmesen végighallgattam a következő kérdését.
-Nem igazán. Ma egész nyugis nap van. Pangás van a gonosztevők körében - válaszoltam egy vállvonással.
Amióta Loki szépen be lett zárva, azóta lényegesen könnyebb az életünk. Nem kell azon idegeskednünk, hogy nap mint nap hány ártatlan embert öl meg a nyikhaj istenke. Remélhetőleg Thor most jobban fog figyelni az öcsikéjére, mint múltkor, de abban is reménykedem, hogy az agancsos megtanulta, hogy a bolygónk nem játszótér. Eddig nem igazán voltak jelek arra, hogy megint bepróbálkozna nálunk. Remélem, nem is fog. Van elég gonosztevő rajta kívül, akiket fel kell világosítani a játékszabályokról. De általában nem értenek a szép szóból, szóval el kell látnunk a bajukat, amit azért élvezek, mert legalább tehetek valami jót a városért, bár amikor az asgardi végre eltűnt innen, elég megoszlóak voltak a vélemények rólunk. Volt, akik szerint mi voltunk a hősök, akik megmentették a város életét, voltak, akik viszont úgy vélekedtek, hogy részben mi pusztítottuk el a város felét. Valahol mindkét félnek igaza van, de ha mi nem lennénk, akkor most Lokinak engedelmeskedne mindenki, ami valljuk be, nem lenne jó. Legalábbis szerintem...
A következő mondatával meglepett. Nem szokta csak úgy mondogatni, hogy jajj, ugyan öltözzek már át normális ruhába, aztán sétáljunk. Azért örültem neki. Örültem, mert egy szabadulási lehetőség volt a bázisról és örültem, mert vele tölthettem az időmet. Nem volt sok szabadidőm, sem neki, de örültem, hogy felhozta ezt az ötletet, hogy sétáljunk valamerre.
Igaza volt abban, hogy Fury megtalál minket, ha kellenénk. Vagy személyesen jön el értünk, vagy küld maga helyett valakit, vagy, ha nem találna esetleg minket, akkor Fury valakijének a valakije jelentést tesz arról, hogy hol is vagyunk. Fury mindig megkapja, amit akar... Ezért is olyan jó a szakmában...
Ahogy Clint a kezét nyújtotta, kaptam az alkalmon és elfogadtam, majd felálltam és az ajtó felé sétáltam, majd a vállam fölött visszanéztem rá.
-Itt találkozzunk majd! - mosolyogtam rá féloldalasan, majd kinyitottam az ajtót és elmentem átöltözni. Egy laza mozdulattal lecsatoltam a pisztolytáskámat, majd a csuklómat övező fegyverektől szabadítottam meg magam. A cipzárat lehúzva fejtettem le magamról a már jól megszokott fekete ruhámat, amit egy fekete farmerre, fehér "v" alakban kivágott ujjatlanra és egy vékonyka világosbarna bőrdzsekire cseréltem. Sötét csizmámat sem hagytam magamon, lecseréltem egy szintén sötét divatos magassarkúra. Miután már hasonlítottam egy civilre, visszamentem az irodába és leültem az egyik székre, az asztalra könyököltem és vártam, hogy Clint megjelenjen...


Vissza az elejére Go down
Clint Barton
Bosszúálló
Bosszúálló
Clint Barton


Hozzászólások száma : 6
Join date : 2013. Apr. 29.
Tartózkodási hely : A tetőn.

Iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iroda   Iroda Icon_minitime1Szomb. Május 18 2013, 05:18

Lassan sétáltam a szobámba, ahol ledobtam az íjam meg a nyilam az ágyra, s a küldetés miatt rajtam lévő egyenruhától is megszabadultam. Mégsem lenne jó ebben kimenni az utcára, ha a tetőn lennék akkor az nem érdekelni, de egy, hogy lemerészkedem a talajra muszáj voltam felvenni egy farmert, pólóval, s bakanccsal. Egyedül a szemüvegemet hagytam a fejem tetején, nem szerettem az erős fényt, és a Nap meg most hétágra sütött, mindegy, majd lesz amikor elbújik és nekem kedvez az időjárás. Visszasétáltam a nappaliba.
- Hogy lehet az, hogy te nő vagy és hamarabb kész lettél? - kérdeztem meg felvont szemöldökkel. Annyira nem öltöztem csiga lassúsággal. Bár Natről van szó, így már nem is csodálkozom.
- Mellesleg egész jól nézel ki így civil ruhában. - jegyeztem meg úgy mintha nem is lenne fontos információ, pedig mindketten tudtuk, hogy szinte sosem mondtam neki ilyet. Változnak az idők, és én is, egyre nehezebben megy, hogy ne mondjam ki azt a bizonyos szót..nem akarom...inkább nem merem, pedig még a vak is láthatja, hogy beléestem. Így is keringtek már rólunk pletykák, viszont egyik sem volt igaz, de hát az emberek szeretnek pletykálni.
- De menjünk, remélem azért annyira már nem süt a Nap.- toltam le a szememre a szemüveget.
Kicsit el is kalandozott a gondolatom, pont arra a napra emlékeztem vissza mikor végeznem kellett volna vele, de nem tettem, a mai napig nem értem miért, s nem is bántam, hogy nem tettem meg. Számomra Natasha volt a tökéletes partner a munkában, persze ott volt Seregély is..de iránta nem éreztem azt amit az Özvegy iránt.
Vissza az elejére Go down
Natasha Romanoff
Bosszúálló
Bosszúálló
Natasha Romanoff


Mottó : .:Born to be wild:.
Hozzászólások száma : 15
Join date : 2013. Apr. 28.
Age : 39

Iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iroda   Iroda Icon_minitime1Hétf. Május 20 2013, 12:47



Clint + Natasha


Egy széken ücsörögve vártam Clint-re. Általában mindig az szokott lenni, hogy a férfiak várnak órákig a nőkre, nem pedig fordítva. Nos, a közhiedelemmel ellentétben most én vártam rá, de szerencsére ez esetben nem órákig, mindössze alig egy-két perc, ha lehetett az idő, amit egyedül, várakozva töltöttem. Mikor megjött, kecses mozdulattal felpattantam a székről és lassan elindultam felé. Kérdésén nem bírtam nem kuncogni.
-Gyors vagyok, mint a villám – suttogtam egy huncut mosollyal a képemmel.
Bókjába belepirultam valószínűleg. Azt hiszem. Egészen biztos. Megközelítőleg lehetett csak olyan vörös a fejem, mint a hajam. Nem vészes. Á, dehogy. Csak egy kicsit pirultam el. Tényleg, csak egy csöppet. Nem voltam hozzászokva az ilyenekhez. Még sosem bókoltak nekem. Talán még nagyon régen, amikor nem az voltam, aki ma vagyok, de az hosszú évekkel ezelőtt volt. Akkor sem tudtam kezelni őket úgy, ahogy kellett volna, most meg már pláne kijöttem abból a kis gyakorlatomból is, ami volt. Erről persze eddig tudomást sem vettem, mert nem kerültem ilyen helyzetbe. Még ettől az apró, valószínűleg teljesen jelentéktelen kijelentéstől is így el tudtam vörösödni. Gondolom, minden nőnek ezt mondja, akit ismer…
Próbáltam valamennyire felvenni az eredeti színemet, de sajnos nem vagyok kaméleon, hogy kedvem szerint változtassam a színemet.
-Te sem nézel ki rosszul – állapítottam meg, miután végigvezettem rajta a tekintetem, majd elmosolyodtam. Tényleg nem néz ki rosszul. Egyáltalán nem. Sosem néz ki rosszul. Ezt már volt alkalmam alaposabban is megfigyelni az évek alatt… Azalatt a jó pár év alatt, ami neki köszönhető. Ha akkor nem így dönt, akkor most valószínűleg másnak mondott volna hasonló szépet, más nővel készülne sétálni menni én pedig alulról szagolnám az ibolyát. De szerencsére erre nem került sor. Nem is tudom, miért nem végzett velem akkor. Minden oka meg lett volna rá. Parancsot kapott, hogy végezzen velem, de inkább a saját oldalára állított, és most pedig együtt dolgozunk. Tartozom neki. Túlságosan sokkal is tartozom neki… Nem tudom, hogy mikor fogom tudni azt mondani, hogy már nem tartozom neki. Talán soha. Sőt, biztos, hogy soha. Sosem tehetek érte annyit, amennyit ő akkor tett értem.
Javaslatára csak bólintottam. Elvégre nem azért készültünk össze, hogy itt ácsorogjunk órákig, aztán ne menjünk sehova. Csak imádkozni tudtam, hogy Fury ne hiányoljon minket. Most zártunk le egy ügyet, nem kéne egyből a nyakunkba varrni egy másikat. Legalábbis én nem szeretném. Jól jön most egy kis sétálással egybekötött kikapcsolódás.
Láttam, hogy mintha kicsit elgondolkozott volna valamin, ezért én kaptam gyorsan az alkalmon és elindultam felé, lekaptam róla a napszemüvegét, majd az ajtó felé mentem a szemüveget a magasba emelve.
-Aztán le ne maradj – szóltam hátra neki. Hangomban hallható volt egy kis huncutság is. Lépteimet felgyorsítottam olyannyira, hogy remélhetőleg nem is ért utol, csak amikor már a bejárathoz értünk. Szeretem néha szívni a vérét. Olyankor morcos. És az olyan aranyos.


Vissza az elejére Go down
Clint Barton
Bosszúálló
Bosszúálló
Clint Barton


Hozzászólások száma : 6
Join date : 2013. Apr. 29.
Tartózkodási hely : A tetőn.

Iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iroda   Iroda Icon_minitime1Szer. Júl. 03 2013, 03:45

- Nat! Nők..csak a baj van veletek.- sétáltam utána. A napszemüvegem nélkül nem érzem jól magam. Jobban a mondva a szememnek nem volt jó nélküle, erre a vörös szépen lenyúlja, egyszer visszakapja, de kamatostul. Amin utolértem elvettem a szemüveget, s a jól megérdemelt helyére raktam.
- Tudod, hogy nem tudok enélkül létezni sem. - dünnyögöm durcásan, mint valami kisfiú.
- De nem baj, majd mikor nem számítasz rá visszakapod az egészet.- vigyorodom el szélesen, s játékosan megbökdösöm az oldalát. Ha ő is szívja a véremet, én miért ne tenném?
- Nos Vöröske, egy kávét is megihatnánk nem? - pillantok rá kérdő tekintettel.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iroda   Iroda Icon_minitime1

Vissza az elejére Go down
 
Iroda
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Avengers Assemble! :: S.H.I.E.L.D központ-
Ugrás: