Avengers Assemble!
Üdv az oldalon! Smile Rengeteg a keresett karakter, és egyes canonok is gazdára várnak, ne maradj le róluk! Wink
Avengers Assemble!
Üdv az oldalon! Smile Rengeteg a keresett karakter, és egyes canonok is gazdára várnak, ne maradj le róluk! Wink
Avengers Assemble!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Avengers Assemble!

MARVEL Szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
The Staff
Sigyn
Tony
Most active topics
Játékostárs-kereső
Natasha és Jenny ajándékai
Nick Fury irodája
Jelenléti ív
Wanted
Tony & Evelyn ládikája
Vörös Tér
Sigyn kertje
Iroda
Hírek, újdonságok
Chat
Legutóbbi témák
» Trouble Life
Thomas Enderson Icon_minitime1Vas. Feb. 09 2014, 22:09 by Vendég

» Canonjaink
Thomas Enderson Icon_minitime1Pént. Jan. 31 2014, 00:39 by Sigyn

» Fallen From Grace
Thomas Enderson Icon_minitime1Hétf. Jan. 20 2014, 00:10 by Sigyn

» Zerilia bolygója
Thomas Enderson Icon_minitime1Kedd Dec. 10 2013, 05:00 by Vendég

» Clay Henderson
Thomas Enderson Icon_minitime1Vas. Dec. 08 2013, 08:20 by Clay Henderson

» Charles Xavier
Thomas Enderson Icon_minitime1Hétf. Dec. 02 2013, 16:01 by Charles Xavier

» A Bosszú Angyalai
Thomas Enderson Icon_minitime1Pént. Nov. 29 2013, 06:08 by Sigyn

» Thomas Enderson
Thomas Enderson Icon_minitime1Szer. Nov. 27 2013, 06:21 by Kathleen Rosengaard

» Pepper Potts
Thomas Enderson Icon_minitime1Hétf. Nov. 25 2013, 02:59 by Pepper Potts

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (18 fő) Szer. Május 23 2018, 22:31-kor volt itt.
Kiemelt partnereink



 

 Thomas Enderson

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Thomas Enderson
Civil
Civil
Thomas Enderson


Hozzászólások száma : 1
Join date : 2013. Nov. 25.

Thomas Enderson Empty
TémanyitásTárgy: Thomas Enderson   Thomas Enderson Icon_minitime1Kedd Nov. 26 2013, 09:44

akta: Enderson
Thomas



Kor: Nem ismert.
Nem: Nem értelmezhető
Születésnap: Nem ismert
Magasság:Változó
Súly: Változó
Szemszín: Változó
Hajszín: Változó
Képességek: Alakváltás, Technopátia
Lakcím: New York / Mannhattan
play by: Nicholas Hoult (Értelemszerűen ez is változhat.)


About myself


Alibi: Nem tudom mikor születtem, nem tudom ki vagy mi vagyok, és úgy általában el lehet rólam mondani, hogy nagyon kevés ismerettel rendelkezem önmagamat illetően. Ezen most gondolom mindenki jót mosolygott, főleg azok akik az utcán nap mint nap látnak, vagy ismernek az egyetemről, esetleg a munkahelyemről. Látszólag ugyan is semmi furcsa, és megmagyarázhatatlan nincsen rajtam, leszámítva a kor-diploma szám arányomat. A forma amit a külvilágnak mutatok, azonban köszönő viszonyban sincs azzal, ahogyan valójában kinézek. Az eredeti formámban, nincs  stabil testem, hiszen nagyrészt minimális elektromos töltöttségű, biomechanikus sejtek alkotnak, amelyek néha maguktól is változtatják az alakjukat. A többi részem pedig ezekből felépülő igen kemény fémlemez, és huzal amelyek csak fejemen és a felső testemen, öltenek egységes alakot. A végtagjaim ennél jóval képlékenyebbek, néha olyanok mint a csápok és egészen hosszúra nyúlnak, máskor pedig egészen emberi formájuk van, csak éppen fémből készültek. Az arcom sem igazi arc, a szám is csak torz utánzata az emberének, a szemeim üveglencsékre emlékeztetnek, amelyeken belül puha szövetből készült szemgolyók találhatóak, (Egyébként ezekből hátul is viselek egyet, bár az egészen kicsi és emberi szemgolyóra emlékeztet, mindenesetre rosszabbul nem látok vele.) A hajamat vastag kábelek helyettesítik, amelyek felett végképp semmi kontrollom nincsen, és csak úgy mozognak a saját szeszélyeik szerint. Ennek a nehezen irányítható létezésnek is meg vannak az előnyei, hiszen ez által vagyok képes az alakváltozásra. Ha erősen koncentrálok organikus formát adhatok magamnak, utánozhatom egyes gépeket és eszközöket, illetve változtathatok a testem anyagi minőségén, így védelmezve meg magamat a támadásoktól. Ebben viszont nagyon ügyetlen vagyok, és talán fantáziám sem elég nagy hozzá, mert hamar elfáradok a különböző változataim fönntartásában. Ezért van az, hogy mindig ugyan olyan ember alakot öltök, amely némileg hasonló magasságú, és méretű a gépi formámhoz. Az alap emberi formámat akár félnapig is fennbírom tartani, bár anya szerint nem kéne ennyi ideig viselnem, mert  nagyon sebezhető vagyok.
Nem csak a testem, az agy működésem, és a gondolat világom sem hasonlítható, a szerves létformákhoz. Igazából nincsen is valódi emberi értelembe vett agyam, csak egy átmeneti központ amely összehangolja a testem részeinek a működését. Ez alap esetben a fejemben található, mint ahogyan az várható, azonban mivel a testem folyamatosan változtatja magát, így gyakran előfordul, hogy a funkcióit más veszi át. A laikusok úgy fogalmaznának, hogy olyan vagyok akár egy élő számítógép, de ez nem pontos megfogalmazás. Az emberi agy számtalan bonyolult matematika műveletet hajt végre a mindennapjaink során, hiszen a mozgásunk, a gondolataink, és minden amit teszünk egy leprogramozható számtani műveletek összessége. Köztem és hús vér élőlények között, tehát nem a működési elve, ha nem annak tudatossága a különbség. Én minden egyes műveletet, programokkal szabályozok, ezért egy felől tudatában vagyok ezeknek és ténylegesen el kell végeznem az adott műveleteket. Emiatt a matematikai, műszaki és informatikai képességeim, össze hasonlíthatatlanok emberével. Sőt, mivel képes vagyok usb portot formálni a testem bármely pontjából közvetlenül kapcsolódhatok is a számítógépekre, vagy különböző műszerekre. Nem mint ha erre feltétlen szükség lenne, hiszen a testem folyamatosan elektromos impulzusokat bocsát ki, így folyamatosan kölcsön hatásba vagyok, a modern technológia számtalan vívmányával. Működtethetek, olyan készülékeket amelyek nincsen áram alatt, csatlakozhatok a világhálóra ha közelben van eléréssel rendelkező készülék, vagy akár a saját elmémmel is ha elég erős a jelszint. Ezen keresztül mindent letudok tölteni, a net kapcsolat sebességétől függően, és ezt az agyam képes átdolgozni a saját maga által használt rendszerbe. Így lehetővé válik a számomra, hogy saját belső képernyőmön egész filmeket nézhessek végig,  és a részletekbe menően elemezhessem őket. Ugyan ez fordítva is működik az általam látott vagy hallott dolgokat képes vagyok számítógépekre átölteni, mint ha csak film felvétel lenne.
Hogy mikor találtak rám pontosan nem tudom, az életem első néhány évében egy poros raktárban pihenten egy félig-meddig öntudatlan gömb formában. Az ember aki később magához vett évekig folytatott velem kísérleteket, még rá nem jött hogy én egy élőlény vagyok és egy nagy adag elektromossággal, illetve véréből néhány cseppel sikeresen fel nem ébresztett. Apa úgy mesélte szét nyíltam, majd egy nyolc-kilenc éves ember formáját vettem fel, mint egy ösztönösen.  Szerencsére senki sem volt éppen a laborban, néhány biztonsági őrön kívül, így szerencsésen ki tudott csempészni és elvitt ahhoz a helyzet amit otthonnak neveznek. A felesége szó nélkül hallgatta végig a történteket, majd magához ölelt és bemutatott a testvéremnek, innentől én is családtag voltam. Persze, a befogadásom nem volt egyszerű dolog. Először is el kellett költözni, ne hogy fura kérdések merülhessenek fel. Aztán örökbe fogadásomat kellett rendezni, és  az egyiküknek folyamatosan otthon kellett lenni-e velem, mert nem mehettem emberek közé. Kezdetben folytattak még rajtam kísérleteket, hiszen szintén érdekelte őket, mi is vagyok valójában, de később már teljesen a gyermekükké váltam. Nem, mint ha testvérem teljesen normális lett volna, hiszen neki is voltak rendkívüli képességei, de ő mutáns volt csupán és nem tért el annyira az emberektől, mint amennyire én.
Három év telt mire minden irat rendeződött. Ekkor papíron tizenkét évesnek számítottam és megtanultam uralni az alakváltást, így végre rendszeresen járhattam emberek közé. Ekkora az intelligenciám messze túl nőtt, a korombeli gyerekekén sőt néhány felnőttet is meghaladta, így meg se próbáltak normális iskolába íratni. Miután minden osztályozó vizsgámat maximális pontszámra teljesítettem és átmentem egy sor pszichológiai teszten mehettem is az egyetemre. Az elkövetkezendő tizenegy év alatt iskoláról-iskolára jártam, közben figyeltem, tanultam és kutattam. Volt, hogy elbuktam és volt hogy sikerrel jártam, de igazi válaszokat nem találtam, mára pedig már feladtam a beilleszkednek a reményét is. Más vagyok mint ők, ezt teljesen elfogadni vagy feldolgozni nem fogom tudni, hiszen ez az emberek világa nem az enyém. Ugyan akkor még hosszú út áll előttem, amelyben három csodálatos ember áll mellettem és talán okkal vagyok itt a földön. Talán az én dolgom megtanítani valami nagyon nagy dologra az emberiséget, pedig a lényeget már tudják, csak éppen hajlamosak ezt elfelejteni. Jelenleg a Columbia egyetemen dolgozom, mint egyszerű kutató és tanársegéd. Igaz valószínűleg az egyetem egyik legfiatalabb tanaraként megkapom a véglegesítésem, hiszen bőven meg van hozzá a szükséges tudásom, és ami azt illeti a professzor akivel dolgoztam, nem régiben  eltűnt.
Játéktechnika
Thomas egy máig ismeretlen módon létre jött, ismeretlen helyről származó technoorganikus létforma. Nem tudni, hogy az átváltozását mutáció, vagy valami fajta kísérlet hozta létre, sőt abban se lehetünk biztosak, hogy egyáltalán van-e köze az emberekhez. A lentebb következő pontokban, szeretném kifejteni ennek a miben létét, előnyeit és hátrányait.

Fizikai jellemzők: Eredeti teste nagy mennyiségű elektromos energiát hordozó nanitokból épül fel, amelyek jelentős részének nincs konkrét formája, ha nem egy fajta energia masszát alkot. A testének többi része biomechanikus fémlemezekből, illetve kábelekből áll, amelyek azonban szintén nanitokból állnak, így gyakorlatilag nincs fix pontja testének. A végtagjait képes akár két-három méter hosszan is megnyújtani, (A nyakát egyszer négy méterre is sikerült.)  haját alkotó nagyobb kábel kötegek pedig maguktól mozognak, és néha igen hajmeresztő formát öltenek. A testének képlékenységet köszönhetően változtathatja az alakját, és szerves formát is adhat neki, de ezt még nem tudja teljesen uralni. Az emberi formája szinte mindig ugyan úgy néz ki, és mivel  a saját testével kapcsolatos ismeretei hiányosak, csak rövid ideig tud egy-egy eszköz hatását imitálni. A sajátos test felépítése miatt nehezebben sebezhető, a  kisebb lőfegyverek, kések alig ha tesznek komolykárt benne. A hő és hidegtűrése elképesztően magas, a teste jól bírja a nyomást, és nincs szüksége oxigénre. Ellenben nagyon érzékeny a  mágneses mezőkre és a különböző savakra. Az ereiben elektromosság kering, ha megsérül képes magát "újjáépíteni", ami bár időigényes folyamat, de az emberi regenerációnál 10-12 szer gyorsabb. Hús vér formában ugyan úgy sebezhető, de ha komolyan megsérül vissza változik gépé. Minden ismert földi betegségre és számítógépes vírusra immúnis, de nincsen kizárva hogy léteznek olyan kórokozók, és szuper technológiával készült számítógépes vírusok, amelyek árthatnak neki. A fizikai ereje alapesetben mind a két formájában elhanyagolható.

Érzékelés:  A látása megközelítően 360 fokos, mivel hátul is rendelkezik egy szemgolyóval. Képes két szemének kikapcsolásával, a harmadikat felerősíteni, ilyenkor annak mérete jelentősen megnő és egy fejlett kamera, távcső, valamint fényképező tulajdonságait ötvözve használni azt. Hallását zajszűrű és elemző programmal tudja feljavítani. Gépi formában a szaglása és tapintása korlátozott, ízérzékelő képessége pedig egyáltalán nincs. Emberi formában emberi érzékekkel rendelkezik, de sokkal hatékonyabban tudja őket használni.

Mentális jellemzők: Thomas agya a számítógépekhez hasonlóan működik, és az emberi agyhullámoknak megfelelő elektromos impulzusokat generál. Ezen elektromos hullámok segítségével, képes rákapcsolódni a környező elektromos készülékekre, hálózatokra, számítógépekre. Mivel az agya hasonló működésű, ezért képes a visszaérkező jeleket feldolgozni, és egy fajta belsőképernyőn megjeleníteni, tehát lényegében wifi hálózaton keresztül minden információ felelhető a számára. Az intelligenciája éppen ezért nem mérhető egyetlen emberéhez se, mivel jóval gyorsabban, jóval több információt képes asszimilálni. A megfigyelésen alapuló tanulási képessége viszont-e miatt fejletlenebb és sok mindenre képtelen amire egy normál ember igen. Például a szociális viselkedést nem lehet az eltárolt filmekből és könyvekből megtanulni, emiatt a karakter érzelmi intelligenciája korlátozott. Szintén gondot jelenthet neki a művészetek, vagy a zene megértése is.  A képessége ezen felül nem teszi legyőzhetetlen kódtörővé, pusztán sokkal gyorsabban dolgozhat a számítógépeken. A S.H.I.E.L.D vagy a Stark adatbázist egy darabig még nem fogja feltörni, megfelelő eszközök és idő hiányában. Az agyára mind a telepaták, mind technopaták képesek hatni, sőt meg is lehet hackelni, bár egyik sem egyszerű feladat.

Bioritmus: Kizárólag elektromos energiával táplálkozik. Egy napi fogyasztása, egy átlag amerikai nem korszerűsített családi ház egy napi áramszükségletének felel meg. Legalább 72 óránként ennyihez hozzá kell jutnia különben haldokolni kezd. Nincs széklete, nem űrit ki semmit, és hagyományos értelemben aludnia sem kell, ameddig az energia szintje kielégítően magas. Vannak azonban úgy nevezett hibernációs időszakai, amikor a testét ki kell kapcsolnia, hogy szervezete elvégezze szükséges kisebb javításokat. Ez általában napi 2-3 órát jelent, de többnyire hetente csak egyszer indítja be hosszabb időre. Ilyenkor 12-20 órát egy huzamban ebben az öntudatlan állapotban tölt.


Indíték: Thomas egyéniségéről nehéz beszélni, mivel egyáltalán nem hasonlít az emberekre. Teljesen soha se tudott beilleszkedni, és helyzetét tovább rontja az utóbbi időben egyre súlyosabbá váló gépesedés a viselkedésében. A magányhoz való vonzódása, szinte már-már betegesnek mondható, és nem tudni, hogy milyen mélységig képes érzelmekre.. Ha még is kötődni kezd valakihez, a ragaszkodása lehet túlzó sőt mivel nem tudja hagyományos szociális helyzeteket kezelni akár beteges is. Ennek ellenére a döntését legtöbbször hideg logika vezérli, és próbálja egyenletekkel megoldani a dolgot, ami legritkább esetben vezet eredményre.  

Kapcsolata a S.H.I.E.L.D-el: Civil


Családja:
Dr. Joseph Enderson – 51 éves tudományos kutató
Dr Elisebeth Enderson – 48 éves sebész orvos
Elisabet Enderson – 19 éves egyetemi gólya
Ismert előfordulási helyei: New York bármelyik része, de főleg az egyetem.
Háttér: PhD-je van Matematikából, Fizikából és biológiából. Ezen felül alap fokú gépészmérnök, filozófusi valamint pszichológusi diplomával is rendelkezik. Iskoláit New Yorki főiskolán kezdte.A biológia és fizika doktorátusát a Columbián szerezte meg. A műszaki tudományokat és a matematikát pedig az MIT-n tanulta. Ezeken felül fél-fél évig kutató ösztöndíjas volt a Moszkvai és Tokiói egyetemeken
Előzőleg elkövetett bűncselekmények:  Rendszeresen néz be olyan adatbázisokba, ahova nem lenne szabad, de még nem kapták rajta.



Text by Sigyn, Coded by Gemma A.
Vissza az elejére Go down
Kathleen Rosengaard
S.H.I.E.L.D.
S.H.I.E.L.D.
Kathleen Rosengaard


Mottó : Police, can I help you?
Hozzászólások száma : 9
Join date : 2013. May. 03.
Age : 39

Thomas Enderson Empty
TémanyitásTárgy: Re: Thomas Enderson   Thomas Enderson Icon_minitime1Szer. Nov. 27 2013, 06:21

Elfogadva!
Nem volt egyszerű dolgom... De végül úgy döntöttem, hogy a civilbe sorollak be, ahogy te is írtad, mert a kari se ilyen, se olyan. Smile Kíváncsi vagyok, hogy mit mutatsz nekünk meg magadból. Irány a foglaló és vedd be a játékteret!
Vissza az elejére Go down
 
Thomas Enderson
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Avengers Assemble! :: Kezdetek... :: Karakteralkotás :: Elfogadott karakterlapok :: Civilek-
Ugrás: