Avengers Assemble!
Üdv az oldalon! Smile Rengeteg a keresett karakter, és egyes canonok is gazdára várnak, ne maradj le róluk! Wink
Avengers Assemble!
Üdv az oldalon! Smile Rengeteg a keresett karakter, és egyes canonok is gazdára várnak, ne maradj le róluk! Wink
Avengers Assemble!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Avengers Assemble!

MARVEL Szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
The Staff
Sigyn
Tony
Most active topics
Játékostárs-kereső
Natasha és Jenny ajándékai
Nick Fury irodája
Jelenléti ív
Wanted
Tony & Evelyn ládikája
Vörös Tér
Sigyn kertje
Iroda
Hírek, újdonságok
Chat
Legutóbbi témák
» Trouble Life
Natasha Romanoff ¤ the widow is right here ¤  Icon_minitime1Vas. Feb. 09 2014, 22:09 by Vendég

» Canonjaink
Natasha Romanoff ¤ the widow is right here ¤  Icon_minitime1Pént. Jan. 31 2014, 00:39 by Sigyn

» Fallen From Grace
Natasha Romanoff ¤ the widow is right here ¤  Icon_minitime1Hétf. Jan. 20 2014, 00:10 by Sigyn

» Zerilia bolygója
Natasha Romanoff ¤ the widow is right here ¤  Icon_minitime1Kedd Dec. 10 2013, 05:00 by Vendég

» Clay Henderson
Natasha Romanoff ¤ the widow is right here ¤  Icon_minitime1Vas. Dec. 08 2013, 08:20 by Clay Henderson

» Charles Xavier
Natasha Romanoff ¤ the widow is right here ¤  Icon_minitime1Hétf. Dec. 02 2013, 16:01 by Charles Xavier

» A Bosszú Angyalai
Natasha Romanoff ¤ the widow is right here ¤  Icon_minitime1Pént. Nov. 29 2013, 06:08 by Sigyn

» Thomas Enderson
Natasha Romanoff ¤ the widow is right here ¤  Icon_minitime1Szer. Nov. 27 2013, 06:21 by Kathleen Rosengaard

» Pepper Potts
Natasha Romanoff ¤ the widow is right here ¤  Icon_minitime1Hétf. Nov. 25 2013, 02:59 by Pepper Potts

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (18 fő) Szer. Május 23 2018, 22:31-kor volt itt.
Kiemelt partnereink



 

 Natasha Romanoff ¤ the widow is right here ¤

Go down 
SzerzőÜzenet
Natasha Romanoff
Bosszúálló
Bosszúálló
Natasha Romanoff


Mottó : .:Born to be wild:.
Hozzászólások száma : 15
Join date : 2013. Apr. 28.
Age : 39

Natasha Romanoff ¤ the widow is right here ¤  Empty
TémanyitásTárgy: Natasha Romanoff ¤ the widow is right here ¤    Natasha Romanoff ¤ the widow is right here ¤  Icon_minitime1Kedd Ápr. 30 2013, 06:48

akta: Romanoff,
Natasha


Kor: 29
Nem:
Születésnap: július 27
Magasság: 163 cm
Súly: 56 kg
Szemszín: kékeszöld
Hajszín: vörös
Képességek: Képzett harcművész, fegyverforgató és tornász.
Lakcím: New York
play by: Scarlett Johansson


About myself


Alibi: Oroszországban láttam meg a napvilágot, kicsit több, mint huszonkilenc évvel ezelőtt. Családom gazdagabb volt az átlagnál. Mondjuk ki, nemesi családból származom, bár, ezt ma kevesen mondanák meg. Még talán én sem. Még gyermek voltam, amikor elveszítettem a családomat, de az élet ment tovább, én pedig egyre csak cseperedtem fel. Az iskolában mindig is jól teljesítettem, nem volt ellenemre a tanulás. Rendszeresen sportoltam. Az valahogy vigasztalt és otthon éreztem magam a tornában. Másik akkori szerelmem a balett volt. Íg visszagondolva, elég vicces. Ki nem nézném magamból, hogy régebben balettoztam. A balett táncosok törékenyek, én pedig nem igazán vagyok az a tipikus törékeny nő.
Felnőtté értem és megismerkedtem egy férfival. Alexi Shostakov volt a neve. Fiatal voltam, szerelmes és összeházasodtunk. Aztán jött az a KGB-s kis ügy, amit jobb lett volna kihagyni. Beszerveztek az orosz titkosrendőrségbe, nem sokkal később pedig Alexi életét vesztette egy balul elsült kísérlet során. Ezután kerültem a szuperkém kiképző programba. Felmondásom nem igazán tetszett a munkaadóimnak. Elfogtak és akaratom ellenére egy gyilkológépet csináltak belőlem. Bűncselekmények követték egymást, amik mind az én nevemhez fűzhetőek. Nem voltam önmagam. A legkevésbé sem voltam önmagam... Ekkor küldték ellenem Clint-et. Simán megölhetett volna. Egy mozdulatába került volna csak, de nem tette. Megkímélt, ami miatt a mai napig hálás vagyok és tartozom neki. Ismét a magam ura voltam és nem valami agymosott katona. Clint-nek köszönhetően bizalmat szavaztak nekem a S.H.I.E.L.D-nél és azóta társak vagyunk. Több, mint egy egyszerű bajtárs, azt biztos. De nem tudom...fura ez az egész.
Próbálom jóvá tenni a múltamat, bár tudom, hogy lehetetlen. Még anno Loki is a tudtomra adta, hogy képtelenség. Én is tudom, hogy ezt nem lehet jóvá tenni, de küzdeni fogok a jóért és azért, hogy a kis nyikhaj istenhez hasonló alakok minél hamarabb eltűnjenek a föld színéről.
Indíték: Alapjában véve egy kicsit távolságtartó nő vagyok, de tudok kedves is lenni, ha szeretnék. Általában határozott vagyok és, szinte mindig tudom, hogy mit akarok. Magabiztos, céltudatos vagyok, nem szokásom megtorpanni vagy tétovázni. Amit eltervezek, azt szeretem véghez vinni. Harc közben nem ismerek akadályt, teszem, amit tennem kell. Szinte már gépiesen megy. Ilyenkor mindent kizárok, még az érzelmeket is, amiből amúgy sem maradt túl sok az évek megpróbáltatásai során. Általában egy hideg orosz nőnek érzem magam, de Clint közelében sokkal jobb a hangulatom. Olyankor jól érzem magam...nagyon jól. Ha felhozzák a múltamat és a régi énemet, azt nem szoktam jól viselni. Feltör belőlem sok minden, amit már jó mélyre sikerült elásnom, szinte olyannyira, hogy ne okozzanak gondot. De valahogy mindig előkerül, de már nem vagyok olyan. Néha elgondolkodom rajta, hogy milyen lehet a civil élet, de nehezen tudnám elképzelni magam átlagos polgárként. Kiskoromban sem voltam már normális gyerek, azóta meg szinte ez lett az életem. Ezen nehéz lenne változtatni.
Kapcsolata a S.H.I.E.L.D-el: Bosszút állok.

Családja: ha volna még, ha volna még
Ismert előfordulási helyei: harcmező általában
Háttér: Jártam-e egyetemre? Kiskorom óta egy katona nevelt. Na akkor most tedd fel újra a kérdést.
Előzőleg elkövetett bűncselekmények: Volt pár...


Text by Sigyn, Coded by Gemma A.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Natasha Romanoff ¤ the widow is right here ¤  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Natasha Romanoff ¤ the widow is right here ¤    Natasha Romanoff ¤ the widow is right here ¤  Icon_minitime1Kedd Ápr. 30 2013, 06:54

Elfogadva!
Nagyon sajnálom, hogy elveszítetted a családodat, és a szerelmedet is Sad Én személy szerint nem szimpatizálok Furyékkal, de Nati te oda való vagy. Cool A karakterlapod tökéletes lett, az előtörténeted eseménydús és szépen fogalmazol Razz Nincs is más hátra, minthogy foglalózz és keress egy játszópajtit! Wink
Vissza az elejére Go down
 
Natasha Romanoff ¤ the widow is right here ¤
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Natasha és Jenny ajándékai

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Avengers Assemble! :: Kezdetek... :: Karakteralkotás :: Elfogadott karakterlapok :: Bosszúállók-
Ugrás: