Avengers Assemble!
Üdv az oldalon! Smile Rengeteg a keresett karakter, és egyes canonok is gazdára várnak, ne maradj le róluk! Wink
Avengers Assemble!
Üdv az oldalon! Smile Rengeteg a keresett karakter, és egyes canonok is gazdára várnak, ne maradj le róluk! Wink
Avengers Assemble!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Avengers Assemble!

MARVEL Szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
The Staff
Sigyn
Tony
Most active topics
Játékostárs-kereső
Natasha és Jenny ajándékai
Nick Fury irodája
Jelenléti ív
Wanted
Tony & Evelyn ládikája
Vörös Tér
Sigyn kertje
Iroda
Hírek, újdonságok
Chat
Legutóbbi témák
» Trouble Life
Anthony "Tony"  Stark Icon_minitime1Vas. Feb. 09 2014, 22:09 by Vendég

» Canonjaink
Anthony "Tony"  Stark Icon_minitime1Pént. Jan. 31 2014, 00:39 by Sigyn

» Fallen From Grace
Anthony "Tony"  Stark Icon_minitime1Hétf. Jan. 20 2014, 00:10 by Sigyn

» Zerilia bolygója
Anthony "Tony"  Stark Icon_minitime1Kedd Dec. 10 2013, 05:00 by Vendég

» Clay Henderson
Anthony "Tony"  Stark Icon_minitime1Vas. Dec. 08 2013, 08:20 by Clay Henderson

» Charles Xavier
Anthony "Tony"  Stark Icon_minitime1Hétf. Dec. 02 2013, 16:01 by Charles Xavier

» A Bosszú Angyalai
Anthony "Tony"  Stark Icon_minitime1Pént. Nov. 29 2013, 06:08 by Sigyn

» Thomas Enderson
Anthony "Tony"  Stark Icon_minitime1Szer. Nov. 27 2013, 06:21 by Kathleen Rosengaard

» Pepper Potts
Anthony "Tony"  Stark Icon_minitime1Hétf. Nov. 25 2013, 02:59 by Pepper Potts

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (18 fő) Szer. Május 23 2018, 22:31-kor volt itt.
Kiemelt partnereink



 

 Anthony "Tony" Stark

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Tony Stark
Bosszúálló
Bosszúálló
Tony Stark


Hozzászólások száma : 1
Join date : 2013. Nov. 24.

Anthony "Tony"  Stark Empty
TémanyitásTárgy: Anthony "Tony" Stark   Anthony "Tony"  Stark Icon_minitime1Vas. Nov. 24 2013, 07:19

akta: STARK,
anthony



Kor: 43
Nem: férfi
Születésnap: május/29
Magasság: 174 cm
Súly: 78 kg
Szemszín: sötétbarna
Hajszín: sötétbarna
Képességek: ugyan kérlek... én vagyok vasember.
Lakcím: New York
play by: Robert Downey Jr


About myself


Alibi: A múltam az amire nem teljesen vagyok büszke, de nem fogok belerokkanni, hiszen az tesz azzá, amivé mára váltam. Vasemberré.
Fiatalon csöppentem bele a technológia fejlődésének világába. A lehető legtöbb dolgot tanultam el apámtól, aki ugyan akkor nem sok szeretetet mutatott irányomba, de megtanultam ezzel együtt élni.
17 évesen már megvolt a diplomám és egy napon a szüleim meghaltak egy autóbalesetben én pedig elrejtőztem a világ szeme elől. Nem akartam a felhajtást.
21 évesen pedig a tékozló fiú visszatért, hogy visszavegye apja örökségét és a cég élére álhasson.
A fegyvergyártás és kereskedelem általam egy új szintre léphetett , ami sokkal inkább hajlott már a totális megsemmisítés irányába, mígnem egy nap Afganisztánban a saját fegyverem tett félholttá.
Egy doktornak köszönhetem az életem , aki egy aksira kötött , hogy távol tartsa a szilánkokat a szívemtől. Egy áramkörtől függött az életem.
A szökésem óta az ARC reaktorom lekicsinyített másolata tart életben és a halál közelsége változtatott meg engem. Akkor döntöttem el, hogy a világnak nem erősebb fegyverekre hanem egy megbízható emberre van szüksége és így született meg a vasember.
Egy páncél... egy modern protézis ami nem csak engem hanem rengeteg embert mentett már nem. Nem egyszer a saját fegyvereimtől melyeknek az oldalán az általam tervezett Stark Industries logó volt látható.
Indíték: Hogy ki Tony Stark? Ha ezt nem tudod kb semmit sem tudsz a világról.
Zseni-milliárdos-playboy-emberbarát
Ez a négy szó tökéletesen leírja, hogy pontosan kivel állsz szemben.
Okostelefonok? Ugyan kérlek bemutatok neked valakit. JARVIS-t. Az én személyi aszisztensem , amikor a fémruhában repülök. Mire más gépek elérik az ő szintjét valószínüleg mindketten halottak leszünk...

Az apám egy jövedelmező céget hagyott rám, amiből én valami még jobbat kovácsoltam. Mindezt csak magamnak köszönhetem... nektek pedig odakészítem a sámlit, hogy követhessetek.

A hölgyek számát akivel eltöltöttem egy éjszakát hát még csak megsaccolni sem tudnám, de nem árt ha tudjátok a szívem egyetlen nőért dobog már. Pepper Potts.

Elhoztam a világbékét. Nem tudnak nekünk ártani. Mondjátok mit vártok még?
Kapcsolata a S.H.I.E.L.D-el: Avengers


Családja: csak Pepper
Ismert előfordulási helyei: Főleg New York
Háttér: 17 évesen megvolt a diploma..
Előzőleg elkövetett bűncselekmények: fegyvert adtam olyanok kezébe, akiknek még csörgőt sem lett volna szabad.



Text by Sigyn, Coded by Gemma A.
Vissza az elejére Go down
Sigyn
Gonosz
Gonosz
Sigyn


Mottó : I'm Sigyn of Vanaheim and I'm burdened with glorious Loki.
Hozzászólások száma : 54
Join date : 2013. Apr. 14.
Tartózkodási hely : Vanaheim

Anthony "Tony"  Stark Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anthony "Tony" Stark   Anthony "Tony"  Stark Icon_minitime1Vas. Nov. 24 2013, 07:52

Elfogadva!
Szia kolléga. Öm... nem láttam itt semmiért, amiért harapnom kellene itt, úgyhogy majd játéktéren. Very Happy Sipirc avit foglalni Mr. Stark. Üdv a Csapatban!
Vissza az elejére Go down
 
Anthony "Tony" Stark
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Tony & Evelyn
» Tony irodája
» Tony & Evelyn ládikája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Avengers Assemble! :: Kezdetek... :: Karakteralkotás :: Elfogadott karakterlapok :: Bosszúállók-
Ugrás: