Avengers Assemble!
Üdv az oldalon! Smile Rengeteg a keresett karakter, és egyes canonok is gazdára várnak, ne maradj le róluk! Wink
Avengers Assemble!
Üdv az oldalon! Smile Rengeteg a keresett karakter, és egyes canonok is gazdára várnak, ne maradj le róluk! Wink
Avengers Assemble!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Avengers Assemble!

MARVEL Szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
The Staff
Sigyn
Tony
Most active topics
Játékostárs-kereső
Natasha és Jenny ajándékai
Nick Fury irodája
Jelenléti ív
Wanted
Tony & Evelyn ládikája
Vörös Tér
Sigyn kertje
Iroda
Hírek, újdonságok
Chat
Legutóbbi témák
» Trouble Life
Barney Barton ~ Hey there, little brother Icon_minitime1Vas. Feb. 09 2014, 22:09 by Vendég

» Canonjaink
Barney Barton ~ Hey there, little brother Icon_minitime1Pént. Jan. 31 2014, 00:39 by Sigyn

» Fallen From Grace
Barney Barton ~ Hey there, little brother Icon_minitime1Hétf. Jan. 20 2014, 00:10 by Sigyn

» Zerilia bolygója
Barney Barton ~ Hey there, little brother Icon_minitime1Kedd Dec. 10 2013, 05:00 by Vendég

» Clay Henderson
Barney Barton ~ Hey there, little brother Icon_minitime1Vas. Dec. 08 2013, 08:20 by Clay Henderson

» Charles Xavier
Barney Barton ~ Hey there, little brother Icon_minitime1Hétf. Dec. 02 2013, 16:01 by Charles Xavier

» A Bosszú Angyalai
Barney Barton ~ Hey there, little brother Icon_minitime1Pént. Nov. 29 2013, 06:08 by Sigyn

» Thomas Enderson
Barney Barton ~ Hey there, little brother Icon_minitime1Szer. Nov. 27 2013, 06:21 by Kathleen Rosengaard

» Pepper Potts
Barney Barton ~ Hey there, little brother Icon_minitime1Hétf. Nov. 25 2013, 02:59 by Pepper Potts

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (18 fő) Szer. Május 23 2018, 22:31-kor volt itt.
Kiemelt partnereink



 

 Barney Barton ~ Hey there, little brother

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Barney Barton
Hős
Hős
Barney Barton


Mottó : Rálépek a bögyörődre, hanyatt löklek, és meglátjuk, melyik szakad előbb: a hangszálaid vagy a kukacod?
Hozzászólások száma : 3
Join date : 2013. May. 13.
Age : 51
Tartózkodási hely : Az utcákon.

Barney Barton ~ Hey there, little brother Empty
TémanyitásTárgy: Barney Barton ~ Hey there, little brother   Barney Barton ~ Hey there, little brother Icon_minitime1Kedd Május 14 2013, 00:52

akta: BARTON,
barney


Kor: 40
Nem: férfi
Születésnap: augusztus 4.
Magasság: 183 cm.
Súly: 89 kg
Szemszín: kék
Hajszín:sötétbarna
Képességek: Biológiai manipuláció
Lakcím: New York City
play by: Misha Collins


About myself


Alibi: Ó, az én drága öcsém.
Ó, Clinton Francis Barton, a kis madárka, Sólyomszem. Régen hogy irigykedtem volna a kiváltságaiért. Ingyen gyorskajáldázhat, ingyen parkolhat a kocsival, ingyen csajozhat…
Minden ingyen van, mert kihúzta a Földet a szarból. Az én drága kisöcsém.
Emlékszel, kicsikként mennyit marakodtunk? Már akkor is az volt, hogy melyikünké legyen a nagyobb szelet vajas kenyér.
Most a pénzen vesznénk össze, ha együtt laknánk. De hát nem lakunk együtt. Még egyelőre.
Engem ugyanis nemes egyszerűséggel kipakoltak a saját lakásomból, mert elfelejtettem fizetni a lakbért.
Jó, az más tészta, hogy lassan négy hónapja lógok a rezsivel is.
Úgyhogy számíthatsz rá, hogy derült égből lórúgásként lepottyanok az ajtód elé, és kénytelen leszel befogadni, hacsak nem akarod, hogy a csövesek kinyírjanak a Brooklyn-híd lába alatt, mert esetleg rossz helyre sátraztam le kicsiny hátizsákommal.
A múltamról nem akarok mesélni. Legyen elég annyi, hogy mardos a bűntudat, amiért annyi időn át nem szóltam, nem küldtem legalább egy táviratot az öcsémnek.
Miután otthagytam a kórházi ágyában, egyedül, azóta nem merem elődugni a képemet a kis egérlyukamból. Csak néha előszagolok, azután slisszolok is vissza. Alkalmi munkákat végzek, többnyire segédasszisztensként néhány botanikus mellett, mert a képességemnek nagy hasznát tudják venni, főleg, ha egy ritka növényfaj óhajt kipurcanni végleg.
Talán a plasztikai sebészetben is áttörést mutathatnék, de annyira nem reklámozom magam. Amit végzek, alkalmi munkák, a főnökeim lelkére kötöm mindig, hogy nehogy elkotyogják a nevemet, különben az öcsém farba rúg.
Clinti, ha tudnád, hányszor mentem már el melletted, mióta egyedül hagytalak! Ha tudnád, hányszor néztél már velem szembe, na, jó, majdnem szembe az évek folyamán, megkopaszodnál.
Sokszor találkozom a neveddel az újságban, a pofiddal, meg úgy mindeneddel, és tudd meg: nagyon is büszke vagyok rád.
Büszke vagyok rád, hogy tudtad kamatoztatni a cirkuszban kifejlesztett képességedet ebben a Bosszúállóknak nevezett bandában.
Olyan, mint egy rockbanda, komolyan… Még össze is állhatnátok, és tuti átütő, gyilkos sikert aratnátok.
Mikor ifjú titán voltam (értsd: huszonhárom éves), faltam a nőket, egymás után elfogyasztottam vagy hatot is, aztán jött a CSATT! És megálltam. Nem volt mit csinálnom.
Kiégtem. Ráuntam.
Akkortájt fedeztem fel, hogy tudok a képességemmel operálni. Először csak a szobanövényeken próbáltam ki. A haverom nem kultiválta, mikor zsinórban a hatodik kaspós rózsáját nyuvasztottam meg pusztán unalomból.
Később kicsivel nagyobb kaliberű dolgokon is kísérleteztem. Nagy erőfeszítések árán átformáltam a szomszéd csivavájának fülméretét, kékből méregzölddé változtattam a szemszínét – persze csak csöndben, feltűnésmentesen, nehogy a haverom kipateroljon.
Lassan rám terelődött a gyanú, de Jimmy kimagyarázott, amiért máig hálás vagyok neki, és napi rendszerességgel meg is köszönöm a sírkövének.
Béke poraira, nem tetszett neki a találkozás a kamionnal.
Morbid humor? Talán. Nem tehetek róla. Tanultam a helyi kocsmárostól.

Indíték: Pörgős nyelvű.
Előbb beszélek, és csak azután gondolkodom. Nem a mimózaságomról vagyok híres, és a hülyeségért sem kell átlátogatnom a szomszédba.
Erkölcsileg sem vagyok megeresztve, és úgy tartom, hogy a Szomszéd nője mindig zöldebb!
Idegesítő szokásommá vált az, hogy amikor unatkozom, a kezeimmel állandóan molyolok, és az eredménye instant idegölés vagy valaminek a génmutációja. Az öcsém szöges ellentéte vagyok: nem vagyok egy kiköpött katona, mindenben a humort keresem, és ha tehetem, csípőből ellent mondok. Nem szeretek mások füttyszavára táncolni, és ha tehetem, a magam ura vagyok, ugyanis, miután Clintivel megpattantunk kölyökkorunkban az árvaházból, a saját lábunkra kellett állnunk, és sokáig a saját malmunkra kellett hajtanunk a vizet, hogy egyáltalán becsületet és tiszteletet szerezzünk a társulat többi tagjainak a szemében. Magyarán kicsiként is a saját fejem után mentem már, önállóan előadtam a saját hülyeségeimet, és valahogy nem voltam a boltárusok kedvence, amikor hirtelen gusztust kaptam egy-egy darab csokira vagy almára.
Persze, bennem volt az ösztönös osztozkodás, de nem mindig sikerült dűlőre jutnunk Clinttel, hogy melyikünk kapja a csokisabb részt, melyikünk menjen és kérjen bocsánatot a boltárustól (többnyire az öcsi ment, mikor én csórtam – és legtöbbször én csórtam).
Általában viccel próbálom oldani a feszültséget, morbid akasztófahumorral, mások kárán szórakozva.
Nem mondanám, hogy nem voltam megnevelve, csak egyszerűen unalmasnak tartom már a szőkenős vicceket.
Jöhetnek a malackodós viccek, a rendőrviccek, sőt: akár mások szerencsétlenségeit is kifigurázom, ha kell.
Világéletemben szerettem színészkedni. Ezt a tudásomat is kamatoztatom, és általában a „Rossz kiskutya voltam, ne tessék megbüntetni!” nézésemet veszem elő, ami általában megpuhítja a klienseimet.
Sokszor összetévesztenek a tökéletes hallgatósággal, pedig á-á! Én nem vagyok tökéletes hallgatóság. Sem lelki szemetesláda.
Ha ilyesmit akarsz a nyakamba varrni, melegen ajánlom a dilidokit vagy a pszichiátriát. Ha hozzám fordulsz lelki támaszért, akkor nagyon meg kell gondolnod, tényleg szükséged van-e a segítségemre.
A saját gondjaimmal még épp, hogy elboldogulok, de másokéval… Na, azt erősen kétlem.
Kapcsolata a S.H.I.E.L.D-el: Szuperhős

Családja: Clinton FRANCIS Barton, 36 év, kis Bosszúálló, az én pici öcsikém.
Ismert előfordulási helyei: New York utcáin, ahogy a világomról alig tudva őgyelgek, néha totál berúgva.
Háttér: Miután az öcsivel megszöktünk az árvaházból, nem igazán volt időm iskolába járni, csak általános és középiskola. Azokat épp, hogy végigvittem, sokszor pengeélen táncoltam, és a tanárok azért imádkoztak, hogy jajistenemcsakmenjekmárelonnan.
Az egyetemre ívesen köptem, mivel néha már arra sem volt pénzem, hogy megvegyem a napilapot.
Az öcsémmel együtt nem tudom, hogyan járhattam volna egy iskolába, mert köztudott, hogy a két Barton imádta a másikat szadizni, és a suliban egyenesen rühelltük volna egymást, pláne, ha egyazon napon írtunk volna dolgozatot. Ismerem már magam annyira, hogy kikészítsem, ha mondjuk matek dolgozatot ír, és semmit nem tud.

Előzőleg elkövetett bűncselekmények: Többrendbeli testvéridegesítés, szökés az állami árvaházból, és illegális tartózkodás egy cirkuszi társulatban.


Text by Sigyn, Coded by Gemma A.

Vissza az elejére Go down
Sigyn
Gonosz
Gonosz
Sigyn


Mottó : I'm Sigyn of Vanaheim and I'm burdened with glorious Loki.
Hozzászólások száma : 54
Join date : 2013. Apr. 14.
Tartózkodási hely : Vanaheim

Barney Barton ~ Hey there, little brother Empty
TémanyitásTárgy: Re: Barney Barton ~ Hey there, little brother   Barney Barton ~ Hey there, little brother Icon_minitime1Kedd Május 14 2013, 02:13

Elfogadva!
Szia Franci tesója! Nos, testvéridegesítés kapcsán lepacsizhatunk, ha gondolod. De azért hátha sikerülne enyhítened a lelkiismereted terhén. Ezért is engedlek az avi és a képességfoglalóba, hogy megmutathasd magad és esetleg bűnbocsánatot is nyerhess.
Vissza az elejére Go down
 
Barney Barton ~ Hey there, little brother
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Clint Barton

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Avengers Assemble! :: Kezdetek... :: Karakteralkotás :: Elfogadott karakterlapok :: Hősök-
Ugrás: