Avengers Assemble!
Üdv az oldalon! Smile Rengeteg a keresett karakter, és egyes canonok is gazdára várnak, ne maradj le róluk! Wink
Avengers Assemble!
Üdv az oldalon! Smile Rengeteg a keresett karakter, és egyes canonok is gazdára várnak, ne maradj le róluk! Wink
Avengers Assemble!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Avengers Assemble!

MARVEL Szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
The Staff
Sigyn
Tony
Most active topics
Játékostárs-kereső
Natasha és Jenny ajándékai
Nick Fury irodája
Jelenléti ív
Wanted
Tony & Evelyn ládikája
Vörös Tér
Sigyn kertje
Iroda
Hírek, újdonságok
Chat
Legutóbbi témák
» Trouble Life
Jelena Arkagyevna Markovic Icon_minitime1Vas. Feb. 09 2014, 22:09 by Vendég

» Canonjaink
Jelena Arkagyevna Markovic Icon_minitime1Pént. Jan. 31 2014, 00:39 by Sigyn

» Fallen From Grace
Jelena Arkagyevna Markovic Icon_minitime1Hétf. Jan. 20 2014, 00:10 by Sigyn

» Zerilia bolygója
Jelena Arkagyevna Markovic Icon_minitime1Kedd Dec. 10 2013, 05:00 by Vendég

» Clay Henderson
Jelena Arkagyevna Markovic Icon_minitime1Vas. Dec. 08 2013, 08:20 by Clay Henderson

» Charles Xavier
Jelena Arkagyevna Markovic Icon_minitime1Hétf. Dec. 02 2013, 16:01 by Charles Xavier

» A Bosszú Angyalai
Jelena Arkagyevna Markovic Icon_minitime1Pént. Nov. 29 2013, 06:08 by Sigyn

» Thomas Enderson
Jelena Arkagyevna Markovic Icon_minitime1Szer. Nov. 27 2013, 06:21 by Kathleen Rosengaard

» Pepper Potts
Jelena Arkagyevna Markovic Icon_minitime1Hétf. Nov. 25 2013, 02:59 by Pepper Potts

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (18 fő) Szer. Május 23 2018, 22:31-kor volt itt.
Kiemelt partnereink



 

 Jelena Arkagyevna Markovic

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Jelena Markovic
Civil
Civil
Jelena Markovic


Mottó : "Broken hearts all around the spot
I can't help thinking that we lost the plot
Suicide bomber and a student shot
Iraq, I think we got a problem"

Hozzászólások száma : 3
Join date : 2013. May. 07.

Jelena Arkagyevna Markovic Empty
TémanyitásTárgy: Jelena Arkagyevna Markovic   Jelena Arkagyevna Markovic Icon_minitime1Kedd Május 07 2013, 21:53

akta: MARKOVIC,
jelena


Kor: huszonhárom
Nem:
Születésnap: május 8.
Magasság: 172 cm
Súly: 54 kg
Szemszín: világoskék
Hajszín: sötétszőke
Képességek: Sosem exponálok anélkül, hogy meg ne törölném a lencsét.
Lakcím: Be vagyok jelentve számos helyre, Moszkvától New Yorkig. Oda megyek, ahová épp kedvem szottyan - na, nem azért, mert úgy felvet a pénz, de akinek szüksége van a szolgálataimra, az általában meg is fizeti azt. Még akkor is, ha ritkán dolgozom konkrét személynek, sokkal többször az adrenalin kedvéért.
play by: Jennifer Lawrence


About myself


Alibi:
Katt.
Egy kislány. Akár én is lehetnék, évekkel ezelőtt. Zokogva szorongatja egy élettelen nő kezét, apró ujjacskái az anyai vérben fürdenek, kosz rakódik szabálytalan, kicsi körmei alá. Oda akarok menni! A karomba akarom zárni! Miért ne tehetném? Miért ne...?
Leengedem a fényképezőgépet. Megindulok felé. De mielőtt kiléphetnék a sorházak omladozó falai alkotta börtönből, már tudom - késő.
Katt.
Bomba csapódik néhány méterre a kislány zokogás rázta vállaitól. A detonáció ereje ledönt a lábaimról, a jobb vállamnál fellángoló szúró fájdalom jelzi csupán, hogy nem szakadtam darabokra.
Katt.
Soha nem fogom elfelejteni a könnyeit.

Hónapok múlva, Moszkvában ennek a kislánynak az arcára riadok fel, átizzadt hálóingemben, amely béklyóként csavarodik a testem köré. Sosem féltem attól, mit tartogathat ez újabb megbízás, egy újabb hír, egy újabb repülőjegy - ám most, nyolc órával azelőtt, hogy Észak-Amerikába repülnék, dokumentálni egy előre nem látott árvíz okozta súlyos károkat, csak a névtelen gyerek arcát látom. Nem gondoltam rá. Nem gondoltam a fájdalmára. Irakból még aznap visszatértem, és mire idehaza a zuhany alá álltam, úgy rémlett, sikerült kitisztítanom a fejem. Mint ezelőtt mindig, bárhová is mentem. Bármilyen tragédiának is voltam szemtanúja. Amint átléptem Oroszország, a szülőföldem határát, a szenvedés sikolyai elnémultak. Otthon. Ez a szó ölelt át melegen, karját körém fonta, dédelgetett, lecsitította háborgó lelkemet. Mikor a képeket sorra előhívtam - rendszerint a visszaérkezésem másnapján -, már úgy tűnt, mintha egy másik élet fotográfiáit tartanám a kezeim közt. Enyém az immunitás.
Ám ma... ma este nem. Ma este dermedten fekszem, lázasan dübörgő aggyal. Saját életem kockái úgy dörömbölnek elmém sarkában, mintha csak követelnék: most mi jövünk, nézz meg minket! Nem tehetem, ezt ők is tudják. Makacs kis szörny az összes, és hiába próbálok felejteni, ezúttal semmi nem segít. Bekapcsolom a televiziót, a zenelejátszót feltekerem. A hangzavar szinte őrjítő folyammá duzzad kis lakásom minden szobájában. De nem megy. Nem bírom eltüntetni a Bűntudat véres leplét, amely nyomokat hagy a hálóingemen. A vállamon, a karomon, a lábaimra csorognak sötét patakjai...
Apára gondolok. Egy arcra, akit nem ismerhettem. Egy férfire, aki a karjában ringatott. Aki nem láthatott felnőni, mert olyan korán meghalt - meggyilkolták, ezt a szót azonban sosem használja egyikünk sem. Aztán eszembe jut anyám, akitől elfordultam. Úgy éreztem, rám telepszik, meg akar folytatni. Olyanná válhattam volna, mint ő. Egy férfi kitartottjává, aki szakajtónyi gyereket szül, majd minden életkedvét elveszítve, szinte odavarrja magát a javításra váró ruhaneműk tornyához. Megvetettem anyámat emiatt - és megvetem ma is, a céltalanságáért, az igénytelenségéért. Azért, mert minden percben, mikor arról beszél, apa maga kereste a vesztét azzal, hogy nem bírta lecsendesíteni az igazságérzetét, leköpi apa emlékét. Hiába van a kézügyességem tőle, sokak szerint legalábbis. Ez nem jelent semmit.
A bátyáimra gondolok. Ha szoros lenne a kapcsolatunk most, miközben a zord orosz tél besikolt az ajtó alatti szűk résen, velük beszélnék. A telefont a fülemre szorítva ülnék a konyhában, és azt ecsetelném, milyen magányos vagyok.
Vagyis... nem, akkor nem lennék magányos. Akkor biztonságban érezném magam. Nem kísértenének a síró kislány vékony, éhségtől csontos ujjai. Nem látnám magamat benne, ahogy apám elhantolt teste felett zokogok, még évek múltán is, pedig sosem ismertem. Nem marna a kétségbeesés hónapok óta - megmenthetted volna, Lena.
Igen, de... ha odamegyek, én is felrobbanok.
Számít ez?
És tudom, ma este már nem fogom álomra hajtani a fejem.
Fél kézzel a vállamat leszorító kötés alá nyúlok, megtapogatom a feszesre fűzött, néhol átvérzett gézt. Ha a családom tudná, milyen közel volt ez a szilánk, nem engednének vissza többé. Csakhogy a munkám nem sétagalopp, ezt mind tudják, és néha bizony nem vagyok elég gyors.

Indíték:Van bennem spiritusz, esetenként vakmerőségbe áthajló éli-akarással párosulva. Mindig vonzott a veszély, és sosem volt olyan indok, amely megállíthatott volna. Mindent, amit elterveztem, véghez is vittem. Nem véletlenül - kevés makacsabb embert ismerek, mint önmagam. Nem vagyok büszke rá, a kemény fejem sokszor falnak vitt eddigi életem során, de megtanultam büszkén viselni a vereséget is. Még akkor is, ha nehezen ismerem be, mikor nincs igazam.
Határozott vagyok, két lábbal állok a földön, és mindig pontosan tudom, mi a következő lépés, pedig spontán jellemem miatt sosem - vagy csak nagyon ritkán - tervezek előre. A családom elméletben fontos lenne számomra, ám anyámmal nem vagyok hajlandó több időt tölteni a kelleténél, Kirill pedig sokkal idősebb nálam, így sosem találtuk meg a közös hangot. Sosem foglalkozott velem, apa halála után ugyanis csak a S.H.I.E.L.D érdekelte, vagy mi. Nincsenek pontos információim arról, hol lehet most idősebb fivérem, és nem is érdekel. Magamra hagyott. Nincs mit mondanom neki.
Kosztya az, akivel viszonylag sűrűn érintkezem, ám mióta az esküvőjét tervezi, mellette is szívfájdítóan különcnek érzem magam - én ugyanis sosem akartam megházasodni, mindig az erős, kitartó nők elvét hangsúlyoztam, a feministák oldalán. Nem érdekel a szerelem, és nem könnyű engem lenyűgözni a munkában sem. Igazából nincs is másom, a fényképezőgépemet leszámítva. Azzal járom a világot, élem az életem, hajszolom az adrenalint. És dokumentálom mindazt, amit az emberek álmukban sem képzelnek. Ez hajt előre, emiatt kelek fel reggel, még akkor is, ha az érdeklődésem sokrétű, az agyagozástól kezdve a mozaikút építésén át, a tájkertészetig mindenben képes vagyok örömömet lelni, és olykor még le is nyugszom. Nem riaszt a kihívás, nem agyalok sokat a dolgokon, mielőtt döntenék. Csak teszem, amit a ritmusom, és a szívem diktál. Néha pedig kiengedem a fáradt gőzt - nem túl kíméletesen. Robbanékony természetemnek hála kevesen bírják a tempót, ám a puhányok nem is igazán érdekelnek. Idővel mind leválik. S ebből a kemény magból, szűkre szabott körből kerülnek ki azok, akikre az ember mindig számíthat - másokra nincs is szükségem.
Kapcsolata a S.H.I.E.L.D-el: minden lében kanál civil

Családja:
Olga Markovna - anya - 57 - szabó
Kirill Markovic - testvér - 35
Konstantyin Markovic - testvér - 29
Ismert előfordulási helyei: Moszkva - és bárhol másutt, ahol meg kell örökíteni egy katasztrófát!
Háttér: Jelenleg passzív féléven vagyok egy moszkvai képzőművészeti főiskolán, a fotózás lett az életem valódi célja.
Előzőleg elkövetett bűncselekmények: Nem vagyok bűnöző, de egyes veszélyzónákba csak némi furfang megvillantása után engednek be.


Text by Sigyn, Coded by Gemma A.
Vissza az elejére Go down
Jelena Markovic
Civil
Civil
Jelena Markovic


Mottó : "Broken hearts all around the spot
I can't help thinking that we lost the plot
Suicide bomber and a student shot
Iraq, I think we got a problem"

Hozzászólások száma : 3
Join date : 2013. May. 07.

Jelena Arkagyevna Markovic Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelena Arkagyevna Markovic   Jelena Arkagyevna Markovic Icon_minitime1Szer. Május 08 2013, 05:28

Jelena Arkagyevna Markovic Tumblr_m9ic4q0TMC1qh7ov5o2_250

... kész.
Vissza az elejére Go down
Evelyn Ward
Gonosz
Gonosz
Evelyn Ward


Mottó : Ahova mész, ott leszel.
Hozzászólások száma : 37
Join date : 2013. May. 02.
Tartózkodási hely : New York

Jelena Arkagyevna Markovic Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelena Arkagyevna Markovic   Jelena Arkagyevna Markovic Icon_minitime1Szer. Május 08 2013, 08:35

Elfogadva!
Helló, Lena! Smile Tetszett az előtörténeted, nincs semmi kivetnivalóm, mehetsz is foglalózni, majd játszani. Jó szórakozást! Smile


Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Jelena Arkagyevna Markovic Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelena Arkagyevna Markovic   Jelena Arkagyevna Markovic Icon_minitime1

Vissza az elejére Go down
 
Jelena Arkagyevna Markovic
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kirill Markovic

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Avengers Assemble! :: Kezdetek... :: Karakteralkotás :: Elfogadott karakterlapok :: Civilek-
Ugrás: